Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elküldte már vki Marie-Ange...

Elküldte már vki Marie-Ange Noa-nak azt az újságban hirdetett szerencsehozást?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de mindig pénzt kér .... Először 9, majd 3 eret. Többet nem küldtünk. Keress rá a guglin, ott leleplezték többen.
2011. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy újabb csaló...csak a nevük változik.Legutóbb még Maria Rosa volt, arra emlékszem.
2011. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
alapszabály: az igazi jós, nem a médián keresztül hirdeti magát.
2011. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

bónusz:

másik alapszabály: a jós nem hirdeti magáról ,hogy jós

2011. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pont kaptam megint ilyen levelet tölük, pedig nem kértem, de most valami Donatella hirteti magát!

Közel 9000-et kér most a levélben!

DE kapok 8889 ft engedményt-hát köszi!

Igen a pénzlehúzás!:-)

2011. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Én visszakuldtem a kupont, megkaptam a holdkovet stbb.... De a joslat nem jott be. Ráadásul kaptam egy levelet Donatellátol is. :S Az egész egy nagy átverés, senki ne kuldjon vissza semmit. Ezek csalók!!!!!!!!!!
2011. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én elküldtem már amit az újságból kellett kivágni és 3 számot kiválasztva beírni.10 nap múlva kaptam is válasz levelet amibe van egy válaszboríték is. Röviden tömören 8990ft-t kell fizetni azért hogy elmondja a Marie Ange Noa mit kell tenned,hogy ekkor és ekkor beteljesüljön mind az a 3 amit Te bejelöltél... Én nagyon szkeptikus vagyok így nem küldtem vissza mert nincs 8990ft-m a tanuló díjra...
2011. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mosonmagyaróvár pf 121. Direkt Market Kft. Nagyon úgy néz ki,hogy csalók, de könyörgöm akkor a rendőrség miért nem tesz semmit?Meddig mehetnek el a csalók?
2011. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen csalásnak csalásnak!

De Te saját magad döntöd el,hogy igénybe veszed-e a kamuszolgáltatást!

Senki nem tartja a fejünkhöz a pisztolyt,hogy most már pedig visszaküldesz ezt vagy azt!

Ha akarod fizetsz,ha akarod nem küldesz vissza semmit!

Én is küldtem az ujságból vissza,a feladásért fizettem,a többit már elolvasni se voltam hajlandó,pedig minden héten küldenek valami hókuszpókuszt!

Nem károsítanak meg,rajtad áll,hogy fizetsz vagy nem!

Azért pedig a rendőrség nem indít nyomozást,mert neked 9000-ért nem jött be a jóslat!

2011. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én addig irtam nekik hogy visszakuldtek a pénzemet.!!! És még mindig kapok leveleket, most a luxor gyűrű a nyerő!!!!és még ingyen is kiprobálhatod.... Hát én inkább a magam szerencse kovácsa leszek... :)
2011. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!