Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt hallottam, Győrbe az Audi...

Azt hallottam, Győrbe az Audi gyárba csak 2013 felé kezdik felvenni az embereket a most hirdetett melóra. Engem viszont behívtak állásinterjúra. Mennyi az esélye hogy felvesznek?

Figyelt kérdés

Illetve tudja valaki hogy most akkor mikortól aktuális a munka? Ha valakit behívnak ilyen tesztre meg interjúra, akkor az már jó jel? Tudom hogy hívtak be több embert is aznapra mert csoportokban tesztelnek minket, de gondolom akiket behívnak azok elég sanszosok a felvételre nem?

köszi előre is.

amúgy sima melóra jelentkeztem az új gyártósorra.


2011. aug. 30. 14:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam, hogy csak 70km-es környezetből toborozzák az embereket nagy részt..ezt mennyire tartják be?
2011. aug. 30. 15:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Az interjun fognak valaszolni a kerdeseidre olyan emberek akik tudjak ezekre a pontos valaszokat:) Amugy en nem hiszem higy masfel evvel a kezdes elott kezdenek a felveteliket. Ha csak nem az a cel hogy akkor csak ki kelljen valogatni parat a jeloltekbol szuroproba szeruen.
2011. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól hallottam "felülről" már elkezdték feltölteni a pozíciókat. A legtöbb mérnöki állásra a pályázatok leadási határideje június vagy július vége volt.

Gondolom bőven van jelentkező, úgyhogy válogathatnak, másrész valószínűleg van valamennyi változás a mostani dolgozói körben is, szóval akik esetleg elmennek pótolni kell őket.

Az hogy közelebbről szedik össze a gárdát teljesen ésszerű lenne, kevesebb az utazási költség, amit ugye előírás szerint bizonyos mértékben téríteni kell. Meg ugye ha a dolgozó kevesebb időt ül a buszon talán többet pihen, és jobb hatékonysággal végzi a munkáját.

Én nem Audi-s vagyok, de a napi 2 óra közlekedésből 1 órát szívesen pihenésre váltanék úgy, hogy közelebb költözök a munkahelyemhez. Csak a tőke hiányzik ehhez a lépéshez. :)

2011. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 31. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!