Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az Auralátással kapcsolatban...

Az Auralátással kapcsolatban lenne kérdésem. Gyakorlotam az aura látását, periférikus fókuszálatlan látással, és a kezem körül, kék színű karimát láttam. Állítólag ez az éteri test? Az előttem felvillanó szines "köd" az aurám?

Figyelt kérdés
A lényeges megtapasztalásom nemrég történt. Néztem magam elé, és lassan elkezdett "hullámozni"a látásom, és színes ködszerű felvillanásokat észleltem. (lila foltok, kék, halvány vörös színben) Ez a saját valódi aurám? Kérek minden Kedves Válaszolót, kíméljenek a fricskáktól, viccektől. Komoly, őszinte válaszokra lenne szükségem. Üdv.
2011. febr. 11. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

te is a parasztvakítás áldozata lettél.

nem értem, az átlagemberek miért erőltetnek magukba nem létező szuperhatalmat?


az aura annyit tesz, hogy a test egészét is látod, és egyben a részleteket is. Nem csoda, hogy a tudomány őket hívja Viselkedés-szakértőknek. Ők sem látnak színes ingyom-bingyom ködfoltokat, hanem egyszerűen csak sokéves tapasztalat.

2011. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

Most komoly vagy őszinte választ akarsz?

Komoly: nem, az nem az aurád volt, mivel amit te aurának hiszel az nincs.

Őszinte: keress fel egy szakorvost. És a szabadidőd eltöltésében is kérj tanácsot!

2011. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bárki,aki merően néz maga elé,lát különféle színeket. Ez természetes,és nem az aurát látja.
2011. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán meg lehet tanulni látni az aurát, nem tudom. De amit te látsz, az a szemed egy teljesen normális reakciója, szerintem még nem az aura. Amit te látsz, azt mindenki látja, ha sokáig néz valamit.
2011. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Saját aurád látása?

Nem hinném, hogy létezne ilyen, inkább hallucináltál, vagy valamit rosszul láttál (ajánlatos megnézetni a szemedet ilyenkor).

Azért az aura létező dolog, de nem kell semmi extrát beleképzelni ebbe.

2011. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vegyél "aurát" fényképezőgépet,

már van ilyen

2011. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword ***** válasza:
Nem... Amikor nem a tárgyra fókuszálsz, akkor nem látod az éleket... Pontosabban elmosódva látod a kontúrvonalat... De ez nem az aura... Ez egy fizikai törvényszerűség... Nézz bele a fizika könyvben az optika témakörnél... Semmi hókuszpókusz nincs benne... Vagy kérdezd meg egy biosztanárt...
2011. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszokat. Ugy erzem rossz oldalon járok. En is megyek majd szivatni pszichiatriai betegségröl kerdezöket, jo mulatság nem? Üdv:)
2011. febr. 12. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:

A szem állandóan apró mozgásban van, így látunk. Ha egy pontra nézünk és csökken a szem apró mozgása, minden elködösödik, homályos lesz, beszürkül(nem vagyok szemész, így lehet mondani, milyen hülye vagyok, de ez a lényeg). Lehet ezzel kísérletezni, de ez más tészta. És nem őrültél meg, és nyilván nem halucináltál, hiszen mindenki tapasztalt olyat, mint te, aki a támával foglalkozik. Elárulom, hogy az aura nem fotózható! Amit látsz, az valóságos, hiszen több ember tapasztalja ugyanazokat! Szegedi egyetemen volt valamiféle kísérletezés, egy auralátót teszeteltek. Paraván mögött lévő embereket kellett volna megtalálnia, hiszen az azrájuk kilógott...

Az a gond, hogy rosszul tanítják, ráadásul nem minden aura amit látunk, viszont hasonló technikával mindnyájan ugyanazt látjuk, ami érdekes. 1 nap alatt is megtanítható egy fajta látás, amivel érdemes lenne kísérletezni. Írtam a csoportnak(és szerintem miért volt kudarc), de nem méltattak válaszra, pedig a kísérlet sok pénzbe sem került volna, utazni utaztam volna. Biztos jobban jött nekik cáfolni, mint a kezdeti támadásokat állni(Esetleg hátha hibáznának valamiben, így jobb megcáfolni a dolgokat, biztos nem lesznek nevetség tárgyai :)).(Itthoni próbakörülményekben sikerült)Mondjuk én az aura fogalmát nem értem, és nem állítom, hogy létezik, de van valami amit az ember lát(tárgyak és azokon túlnyúló egyedi jelenség) és az bizonyítható. Nem vagy egyedül... Szóval technikától is függ, hogy mit tapasztalsz. Ted Adrews meg hasonló könyvben lévő dolgok, szemtornák megeröltették a szemem, megfájdult tőle a fejem is és eredményt sem hoztak!!!

2011. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A vékony fehéret és világoskéket én is látom. Az az első réteg. Azt sokan meg tudják látni. Hogy magad előtti aurát láttál-e, azt nem tudom. Sajnos én még ilyen tapasztalattal nem rendelkezem. Próbálj növényeket nézegetni fehér háttérrel, ott könnyebb lehet felismerni az aurát.

Sok sikert! A szkeptikusokkal ne törődj!

2012. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!