Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire nagy probléma hogyha...

Mennyire nagy probléma hogyha a Harmadik Szem felnyitásához használt tükörbe nézős módszernél beijedek (nem is kicsit)?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az milyen módszer?

Én eddig úgy tudtam, az magától nyílik önmagad fejlesztése által.

2011. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bretso ***** válasza:
25%
Óriási probléma, elmebajra utal. Már az egész kérdésed. Egyébként szerintem csak el kellene menned szemorvoshoz, ő biztos adna kontaktlencsét és úgy jobban látnál a harmadik szemeddel.
2011. febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első: itt találtam [link]
2011. febr. 21. 23:58
 4/13 A kérdező kommentje:
Bretso, nem értem hogy aki nem hisz az ezoterikus dolgokban, miért bújja ezt kategóriát, és ad hülye válaszokat. Nem véletlenül lett ilyen kategória létrehozva. A harmadik szem jelentést, nem szó szerint kell érteni !
2011. febr. 22. 00:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bretso egyszerűen bunkó!
2011. febr. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek írd le mit éreztél, mert ki szeretném próbálni!
2011. febr. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De konkrétan mitől ijedtél meg?

Hirtelen félelmetesnek, nem a sajátodénak láttad az arcod? Vagy érzések jöttek?

Vagy valami más tapasztalás?

2011. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából féhomályban bámultam az arcom, úgy hogy a fény csak egy oldalról jött, ezért alapból elég furán néztem ki a tükörben. És ahogy sokáig néztem úgy láttam elkezd torzulni az arcom, és az orrom kicsit megnyúlik lefele, ezért eléggé beparáztam, így abbahagytam. Egyébként közben, enyhe biszergést éreztem a homlokomban, és mikor lehunytam a szemem ott láttam a saját sziluettemet, lila/sárga színben. Eneznkívül előtte meditációs zenét hallgattam, meg más módszerrel is próbálkoztam, amitől már előtte is bizserget a homlokom. Alapból nem vagyok ijedős ember,valószínűleg a parázás attól volt hogy nagyon fáradt meg feszült voltam aznap.
2011. febr. 22. 14:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A bizsergés jó jel, az arc torzulás meg csak optikai csalódás, szerintem emiatt ne add fel.

Max. válassz barátságosabb megvilágítást :)

2011. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy amit eddig igaznak hittél az csak illúzió és semmi köze nincs a valósághoz!

Próbálkozz tovább és meglátod elképesztő igazságokra teszel szert!

2011. febr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!