Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez igaz volna? Nem 2012 hnaem...

Ez igaz volna? Nem 2012 hnaem még korábban? Vagy mégis mi ez?

Figyelt kérdés
a startlapon olvastam [link]
2011. febr. 24. 14:16
 1/5 A kérdező kommentje:

na jó hülye voltam

előbb felteszem a kérdést, mintsem h elolvastam volna az egészet

2011. febr. 24. 14:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, mi lesz még itt. A Föld nevű bolygó nem az a stabil hely, aminek az elmúlt néhányezer évben láttuk. De majd csak megússzuk valahogy. És ne feledd: "az élet örök". Meg aztán jönnek a jóindulatú idegenek a hajóikkal, és elvisznek a Másik Földre. Legalábbis, aki majd elég bátor lesz beszállni. :-)
2011. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az biztos ,hogy igaz......

Már korábban megmondták,(nem csak jósok)hogy az elkövetkező időkben sajnos ilyen katasztrófákra kell számítani!

Lásd a vulkánkitöréseket,árvizeket (nemcsak magyarban),hatalmas belvizeket,napkitöréseket......és meg ki tudja mi van amit nem tudunk,és ami még ezután jön!

Elég durva ha így belegondolunk......

Milyen kicsik vagyunk mi emberek ezekhez a dolgokhoz képest,és milyen gyorsan el tudnánk tünni a föld színéről ,ha a természet úgy akarná!!!

De ezek csak gondolatok.....elgondolkodtató gondolatok..... XD

2011. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Földnek belátható időn belül nem lesz vége, napkitörés meg mayák ide vagy oda. A jelenlegi események hatására persze lesz a következő évtizedekben néhány súlyosabb természeti katasztrófa, gazdasági é társadalmi összeomlás, de ez nem a világ vége. Az egész a bolygó kollektív fejlődéséért megy végbe.



Marivs

2011. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen jóóó hogy mégsem lesz vége! Marivsnek hiszek, mert mindig okosakat mond.
2011. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!