Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A holnap elmaradó világvége,...

A holnap elmaradó világvége, nem befolyásólja a 2012-es világvége tudatodat?

Figyelt kérdés
Sok spirituális vezető igyekszik megmondani a világvége időpontját és sokan elszámólják, ezért 2012 helyett előbbre teszik. Sokan akik nem hisznek eléggé a felemelkedésben és a 2012-es Reptoid invázióról szóló elméletekben, hamis kiábrándulást éreztek-e az elmaradó világvége miatt, annyira hogy már nem is fogtok felkészűlni 20123-re ? Azaz befolyásól-e téged.
2011. okt. 20. 23:09
 1/4 x) ***** válasza:
71%
Szépen, magyarosan szólva: leszarom a világvégét.
2011. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

átolvastam ezt a cikket:

[link]


engem is érdekel nagyon az ezo dolgok de szerintem ez 1 nagy átverés amin csak az az ember akar meggazgagodni.

pár mondat amit szemet szur nekem és kiemelem ide:

,, tüzet és járványokat látott, melyek elborítják bolygónkat,, persze 1 nap alatt,...és pont járvány -.-


,,Az idős férfi már korábban is kiáltott apokalipszist, 1988-ban és ’94-ben.,,


,,A bölcs öreg azonban saját vagyonán nem adott túl az ítéletnaptól félve.Állítása szerint május és október közt neki is élnie kellett valamiből, így nem lett volna értelme azt elajándékoznia.,,


,,A férfi azokról az adományokról is beszélt, amiket a rádió hallgatóitól az ige terjesztésére gyűjtött. Persze nem kíván visszaadni egy centet sem, mivel úgy gondolja, a lehető legbölcsebben tudja elkölteni a felajánlott összeget.,,


többet nem idézek a cikkből de ami legjobban szemet szúr hogy 1 keresztény csinálja a cirkuszt.

és nem az első ...

2011. okt. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hamis kiábrándulást semmiképp nem érezhetnek. Aki kiábrándulást érez már nagyon is valódinak fogja fel az adott ingert, tehát lényegében a csalódás csak egyféle lehet. Mélyről jövő, és igazi.

2012-re se kell különösebben készülni, mint az azt megelőző tucatnyi világvégére. Ezt majd be fogja az összeesküvés-elmélet minden spirituális szószólója látni. Továbbra is lesz környezetszennyezés, gazdasági és pénzügyi válság, háborúk és járványok. Egy Reptoid, annyi nem tűnik fel, se személyesen, se űrhajókkal, de még a földönkívüli faj sem képviselteti majd magad. Nem fog az üstökös vagy meteor belénk rohanni, és megvilágosulni sem fogunk.

2011. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
20123-ra nem, úgyse élek addig.
2011. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!