Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszel a horoszkópban? Volt...

Hiszel a horoszkópban? Volt már úgy, hogy az történt, amit írt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 20:13
 1/9 emlya ***** válasza:

Igen hiszek, és gyakran beteljesült már. De olyan is volt párzor, hogy épp az ellenkezője történt.

Visznt az tény, hogy kos vagyok és minden jellemző rám, ami a kosokra általában.

2011. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hozzáértő által jól elkészített horoszkópban igen. Az újságokban leírt, napjegy alapján általánosított orbitális baromságokban, amik csak arra jók, hogy tönkretegyék az asztrológia hírnevét, még véletlenül sem.
2011. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
volt igen, de általában akko, amikor én is azt akartam
2011. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne, és nem tudom, hogy volt-e már olyan, hogy úgy történt, ahogy írták, mert ha néha elolvasom, rögtön el is felejtem és nem jut később eszembe.


A csillagjegyek jelentésében viszont hiszek! És azok rám igazak is többnyire.

2011. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszek. Az asztrológia csak áltudomány.
2011. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Többször is volt, hogy az történt amit írt, pedig csak egy sima újság horoszkópja volt. De úgy, hogy mikor elolvastam, röhögtem rajta, hogy na, ez tuti nem fog megtörténni. És bejött, utólag jöttem rá. :D Szóval hiszek a horoszkópban, de már rég olvastam, szerintük mi vár rám. Mert nem érdekel.
2011. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eddig hülyeségnek tartottam, de haverom elkezdett olvasgatni a témában és linkelt pár oldalt. Hát én komolyan megdöbbentem :O minden igaz rám, mintha én lennék az ott leírt tipikus ikrek... :S furcsa


18/f

2011. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hiszek:)

én direkt ugy csinálom,hogy mindig napvégén olvasom el,mert ha nap elején akkor tuti,hogy ugy fogom direkt rendezgetni:D

És eddig mindig leképedtem :D

2011. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is általában este olvasom el, és végiggondolom a nap eseményeit. sokszor meglepődöm, hogy mennyire eltalálja
2011. febr. 27. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!