Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdekel a testből való kilépés...

Érdekel a testből való kilépés. Válaszolnátok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

CSAK OLYAN EMBER AKINEK MÁR SIKERÜLT ÉS TAPASZTALT EBBEN CSAK OLYAN VÁLASZOLJON. Szkeptikusok kerüljenek.

Szóval vagy egy rakás kérdésem :)

Hogyan is lehet pontosan kilépni a testből? Ugye itt erre az asztrálutazásra gondolok...

Ha sikerül akkor milyen a kilépés után néhány perc? Mit kell csinálni hogy el tudjak indulni? Hogyan tudom irányítani magam?

Ha sikerül kilépni és el tudok indulni akkor hogyan mehetek? Bármerre korlátlan a határ? Bejárhatom akár az egész bolygót ha van időm?

Színtelen szagtalan láthatatlan levegő leszek ilyenkor nem? Az emberek nem láthatnak? Tudok dolgokat megfogni? Vagy mindenen átkúszok? Milyen gyorsan tudok menni? Vagy repülök amilyen gyorsan csak akarok? Vagy sétálok?

Mi van a testemmel amit ott hagytam? Alszik? És ha mondjuk hazaront anyám és bejön a szobámba akkor ha megkocogtatja a vállam hogy "ébredj" akkor visszatérek a testembe és ébredek mintha csak aludtam volna?

Tényleg ilyenkor mások meg tudják szállni a testemet? Én meg tudom szállni másokét (csak spekuláció persze)?

Hallottam hogy valami vonal összeköt a testemmel. Ez korlátlan hosszú? És ha vissza akarok térni a testembe akkor elég csak vágyni rá és a következő pillanatban ébredek? Vagy egyszer csak felébredek mint az alvásból?

Ha vannak még kérdéseim majd írom őket

Köszi előre is


2011. márc. 14. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
2%

Vigyázz ezzel mert nagyon veszélyes!!!

Múltkor éppen az Uránusz környékén asztrálutazgattam, de megjelent Bear Grylls és elevenen fel akart falni.

Fél órát kergetett a Szaturnusz körgyűrűben, de elkezdtem hugyozni, nem tudott ellenállni és elkezdte inni a pisimet.

Hazafele úton is eltévedtem mert Kiszel Tünde szemöldöke eltakarta az egész naprendszert.

2011. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt olvasd el: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

szia :)

nem vagyok felnőtt még csak 14. de velem már nem 1x megtörtént... :) kilépsz a testedből: olyan mintha szellem lennél. látod magad felülről. az idő mindig változó..:)

ÉS NEM SZABAD messze menned mert ha elmész akkor lehet h nem térsz vissza.. ez az egész olyan mint ha szellem lennél. nem látnak nem éreznek stb... fogsz rá emlékezni csak kevésbé.. furcsa lessz. és nem tudom h milessz ha felébresztenek. velem volt olyan h többet körülöttem voltak (korházba) ugy léptem ki. és felébresztettek. és nyugodtan irj privibe :) válaszolok.. mondom nem vagyok öreg de sok mindent átéltem:) ugyanis fény gyermek vagyok :)

2011. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"ÉS NEM SZABAD messze menned mert ha elmész akkor lehet h nem térsz vissza"


ez nem igaz...lehetsz akár milyen messze, egy szempillantás alatt bármikor vissza tudsz térni a testedbe....

2011. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Üdv

Írok privit :)

Am én is csak 15 éves vagyok :)

2011. márc. 14. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Kell jó sok gyakorlás hozzá, és ha sikerül akkor megint jó sok idő kell ahhoz hogy mozogni is tudj. Nekem már rengetegszer volt TKO-m, de a szobából ahol voltam még 1x sem sikerült kijönni, mert nincs kezed, lábad, hogy felállj, és menj. Párszor az ágyról sikerült "legördülni", vagy "nekizuhanni" a szemközti falnak.

Egyébként tényleg akár mikor vissza tudsz térni egy szempillantás alatt, mivel végig tudatodnál vagy, mintha csak ébren volnál (mert ébren is vagy).

2011. márc. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egy ezüst fonalhoz hasonló dolgot látok ami összeköti a fizikai és az éteri testemet vagy mit tudom én milyen testnek hívják azt.......:)

A lényeg az, hogy bárki megtudja csinálni én például látnokzsálya szárított levelét szívom amit Budapesten több üzletben lehet kapni és természetesen teljesen legális!

De a neten is lehet rendelni kertészetekből stb.

2011. márc. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne menjél te sehova, üljél szépen a ki seggeden.

Ehhez kicsit több kezdeményezőkészség kell, mint a google használata.

2011. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!