Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet ez az...

Vajon mit jelenthet ez az álom? Nagyon megköszönném, ha válaszolnátok:-)

Figyelt kérdés

Ritkán álmodok, de akkor elég kacifántosat.

A mai két szálon futott. Az egyik szál egy baromi nagy fürdő vagy medencénél játszódik..És egy gyerek, akit a nevén tudnék nevezni a városból, darts nyilakkal köpőcsövezett rám...persze én elkezdtem úszni meg kimenekülni a partra de elkapott, végül is leállítottam és többen megvédtek.

Ez az álom azért is fura, mert ezzel a gyerekkel két szót nem bezséltem még, csak ismerem látásból, illetve névről.(kisváros)


A másik szál,már egy házban játszódik,ami a mi házunkra hasonlított.A barátomal éltünk ebben a házban, ami elég fura,mert nem is tervezgetünk ilyesmit (ő 20 én 18)és teltek a napok, és a szomszéd gyerek aki igazából egy kigyúrt tarkopasz állat volt mindig jött át,hogy kell ez kell az. Ugye mi nem adtunk semmit. Az utolsó nap megint átjött és nagyon erőszakosan kért valamit. Nem kapta meg, és mondtam a barátomnak,hogy este tuti betör majd hozzánk.Ugye nem si aludtam el éjszaka és hallom hogy a kutyák ugatnak. Kinézek és a kutyáimat másik két kutya "lefolytotta" és jön befelé aza tar gyerek,mert valami fura valamivel kitudta nyítni a bejárati ajtót. És itt végeszakadt az álmomnak.



Elnézést,hoy kicsit hosszúlére eresztettem a dolgokat, de tényleg nagyon ritkán álmodok, és ez az álom szerintem jelenthet valamit..

Kérlek írjátok le a véleményeteket!


2010. jún. 3. 09:29
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és hgoy a vicces embereknek a feldobott labdát le is üssem:D A fura valami,amivel az ajtót nyitotta nem a kulcs volt :P
2010. jún. 3. 09:46
 2/10 anonim válasza:
66%
Csak álmodtál!Ne tulajdoníts neki jelentőséget!
2010. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De tulajdonítok,.mert kisebb koromban folyamat olyat álmodtam ,ami azelkövetkezend napokban meg is történt. Pl tesóm rossz jegye,azzal váltunk el ahogy baktattunk a suliba, hogy kettest fogsz kjapni ő meg kiröhögött hogy ő tanult és biztosnem..és délután jön haza lehúzódva,hogy bakker igazadvolt.. Szóval ilyen dolgok.


És volt már hogy álmom beli szimbólumok valahogy visszajöttek az életbe. Nem tom leírni. De ténylehg ritkán álmodok,de akkor van oka szeirntem.


Kérnék még válaszokat :)

2010. jún. 3. 10:12
 4/10 A kérdező kommentje:
És persze köszönöm. Jár érte a kiskéz :)
2010. jún. 3. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak egy megjegyzés: "Ritkán álmodok, de akkor elég kacifántosat."


Ez nemigaz :) Gyakran álmodsz, éjjelente akár több alkalommal is, nem is feltétlen összefüggően. Más kérdés, hogy sokszor nem emlékszel rá. Ha mégis, akkor pedig olyan felszínesen alszol, hogy a sok álom vegyülve keszekusza emléket alkot :)

2010. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én tényleg nem álmodok, ugyanis ha jol tudom az ember akkor kezd el álmodni, ha alvás idején olyan fázisba kerül. Cska hog yén nem kerülök általában olyan fázisba.


És rossz alvo vagyok, van hogy alig alszok éjjel, attól felugrok az ágyban ha valaki mezítláb rálép a szőnyegemre.

2010. jún. 3. 10:26
 7/10 anonim ***** válasza:
A REM szakaszban álmodsz, ami ciklikus. Ha soha, vagy csak ritkán éred el a ezt a szakaszt, akkor tényleg nagyon rossz alvó lehetsz...
2010. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényege az álomnak,hogy a két fiúval kapcsolatban,akiket említesz,rossz gondolataid vannak.lehet,hogy csak tudat alatt.Az álom bizonyára arra akar figyelmeztetni,hogy nem árt egy kis óvatosság ezekkel az emberekkel.Nem azt jelenti,hogy ezek az álmok szó szerint be fognak következni,csak arról van szó,hogy álmunkban jobban jobban belelátunk más emberekbe,mint a valóságban.
2010. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A tar ember az kitalált volt, habár van itt egy alvilági csávó olyan 40 évesés még tavaly kiszúrt magának.ahogy dolgoztma nyáron mindig jtöt oda.. Lehet ő volt az.

De a másik meg még kisfiú.. 15 éves..


Nem tudom pontosan, lehe tálmodok és cksa elfelejtem, de abban viztos vagyok hogy ritka amikor úgy kelek fel hogy kialudtam magam, pedig lefekszek 9kor és 7kor kelek...Most mondtam valamit.


Köszi a válaszokat megy a (Y)

2010. jún. 3. 11:04
 10/10 anonim válasza:
amúgy az ember minden este álmodik:) csak legfeljebb nem emlékszik rá. nekem volt egy furcsa esetem, egyik este mondtam anyumnak, hogy az éjjel szeretnék sok dologról álmodni és be is vált..xD 6-szor álmodtam egymás után, úgy, hogy reggel emlékeztem is mindegyikre. :D de már foggalmam sincs mi volt..-.-:D
2010. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!