Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Globális felemelkedés?

Globális felemelkedés?

Figyelt kérdés

Mostanában hallottam Tv-ből, hogy 2012-ben véget ér a Maya időszáítás. Röftön utánaolvastam a neten és valami rezgésszámváltozás volt leírva, hogy az emberiség most megy át rajta, ezért van sok földrengés most Kínában meg mindenhol cunamik.


Most nem írom ide a linkeket mert ti úgyis tudjátok. Gondoltam megkérdezlek titeket hogy mi lesz. Sok sci-fit láttam, szóval tájékozott vagyok bár ezos dolgokat nem olvasok, mert butaság. Szóval én arra gondoltam, hogy ekkor lesz ilyen globális felemelkedés. Az emberek egy másik dimenzióban folytatják életüket.


Ugye jól sejtem.


2011. márc. 14. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon okos vagy.
2011. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már 5 éve erről van szó, hogy globális felmelegedés...
2011. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Erősen rezegnek az emberek,azért mozdult meg a föld!
2011. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem 2012 miatt van a rezgésszámváltozás, hanem a magyar helyesírási szabályzatok dübörögnek, mert nem veszi őket a kezébe a nagy többség!
2011. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Atyaságos Úr Isten
2011. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is olvastam, és ebben bízom, ebben a rezgésszám emelkedésben. Magamon is észreveszem a különbséget. Gyakran van úgy, hogy valamiért szabályszerűen emelkedettnek érzem magam, szinte a plafonra tapadok. Tréfásan ezt szoktam mondani: Le a kilókkal, fel a rezgésszámmal! De az "emeljétek fel lelkeiteket" kifejezés is ezt jelenti.
2011. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Már 5 éve erről van szó, hogy globális felmelegedés..."


Te hülye, az nem felmelegedés hanem felemelkedés. azt sem tudod mi az ? Nézd a Star Gatet !

2011. márc. 14. 22:24
 8/13 anonim válasza:
De butak vagytok.
2011. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ha már stargateből indulunk ki, szerintem a felemelkedéshez az emberiség legnagyobb része nem elég ügyes.
2011. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 üreginyul ***** válasza:
100%
Hát, te már tuti, egy másik dimenzióban vagy. :D
2011. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!