Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Globális felemelkedés?

Globális felemelkedés?

Figyelt kérdés

Mostanában hallottam Tv-ből, hogy 2012-ben véget ér a Maya időszáítás. Röftön utánaolvastam a neten és valami rezgésszámváltozás volt leírva, hogy az emberiség most megy át rajta, ezért van sok földrengés most Kínában meg mindenhol cunamik.


Most nem írom ide a linkeket mert ti úgyis tudjátok. Gondoltam megkérdezlek titeket hogy mi lesz. Sok sci-fit láttam, szóval tájékozott vagyok bár ezos dolgokat nem olvasok, mert butaság. Szóval én arra gondoltam, hogy ekkor lesz ilyen globális felemelkedés. Az emberek egy másik dimenzióban folytatják életüket.


Ugye jól sejtem.


2011. márc. 14. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kína nem egyenlő Japánnal, ezt csak úgy megjegyzem.

De ha te ennyire vágod a sci-fikből a dolgokat, akkor én hülye matematikusként föftön be is kussolok.

2011. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

segitek neked, rogton a beirasod elemzesevel kezdem:


Mostanában hallottam Tv-ből, hogy 2012-ben véget ér a Maya időszáítás.

---

--Te csak mostanaban hallottal errol? hat barlanglako vagy e?:)

---

Röftön utánaolvastam a neten és valami rezgésszámváltozás volt leírva, hogy az emberiség most megy át rajta, ezért van sok földrengés most Kínában meg mindenhol cunamik.

------


--Ez a mondat nehany ponton elter az altalam es majd 7 milliard ember altal velt igaz utrol, de segitek: Nem Kinaban hanem Japanban volt most a foldrenges, es semmilyen rekordot nem dontott meg. VOlt mar nagyobb foldrenges is, es japan bizony egy toresvonalon fekszik. Ott eleg gyakoriak a foldrengesek, megha az ilyen eros ritkabb is...

-----------------------------------------------------------

Most nem írom ide a linkeket mert ti úgyis tudjátok. Gondoltam megkérdezlek titeket hogy mi lesz. Sok sci-fit láttam, szóval tájékozott vagyok bár ezos dolgokat nem olvasok, mert butaság.

---------------------------------------------------------


--Okos srac vagy. Scifi bol tanulsz:) masra nincs is szukseged.

--------------------------------------------------

Szóval én arra gondoltam, hogy ekkor lesz ilyen globális felemelkedés. Az emberek egy másik dimenzióban folytatják életüket.

---------------------------------------------------------


--Igen felemelkedes jon neked. Igaz en szellemi felemelkedest latok magam elott veled kapcsolatban, amit egy ablakzsiraf konyv is eler, ahogy elolvastad. Fenyevekkel leszel magasabban a jelenlegi szintedtol. De kislepesekkel kell kezdeni

----------------------------------------------------

Ugye jól sejtem.

----


igen jol sejted

2011. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Sok sci-fit láttam, szóval tájékozott vagyok"


Te valami olyasféle lennél, mint Dodókacsa, aki az egyik rajzfilmben büszkén kijelentette, hogy "Az összes tudományos ismeretemet képregényekből szereztem" ?

2011. márc. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!