Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért törlik az összes olyan...

Miért törlik az összes olyan választ a GYK Ezotéria topicjában felmerülő kérdésektől, amelyeknek tartalma a válaszoló anti-ezotérikus szemléletét tükrözi?

Figyelt kérdés
...Így ha csak az átszellemült okkultista fanatikusok számára lészen biztosítva tér, nem lesz itt olyan, ki annak a megannyi ostobának fel tudná nyitni a szemét...
2011. márc. 15. 15:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%
azért, mert az nem válasz a kérdésre, csak rosszindulatú mocskolódás, és ennek az oldalnak nem ez volna a célja
2011. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 BaKs ***** válasza:
58%

Hát igen az nem válasz a kérdésre, de az a megoldás kulcsa. :D

Nem kell mindenbe belemagyarázni a szellemeket. :D

2011. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
a nem rosszindulatú mocskolódás jellegű válaszok is rendszerint törlésre kerülnek, amennyiben azokban olyan állítás foglaltatik, mint pl. szellemek v. démonok nem léteznek....
2011. márc. 15. 15:36
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
az is off, mert az sem válasz a kérdésre
2011. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

"megannyi ostobának"


Az ilyen tartalmak miatt

2011. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
a "megannyi ostoba" azokra vonatkozott, akik képesek bármit tudományosan alátámasztott bizonyítékok nélkül elhinni, amit kétes kilétű fórumozók, vagy mégrosszabb: "médiumok" állítanak. Az ilyenekre lett kitalálva az ostoba mint melléknévi jelző, ami valóban, sértő érzetet kelthet.
2011. márc. 15. 15:42
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Sértő is. Éppen ezért törlik az olyan válaszokat. Amit szerintem jól is tesznek, ugyanis az oldal célja, hogy válaszoljunk mások kérdéseire, és nem az, hogy hitet térítsünk vagy egymást minősítgessük.
2011. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
Én is szoktam választ töröltetni. Ha kérdezek valamit,akkor én komoly válaszokat várnék és nem beszolásokat. Az ilyenekre nem vagyok kiváncsi. Ha hülyének tart,vagy nem ért egyet a nézeteimmel,akkor ne reagáljon rá. Én se szoktam az ilyenekre válaszolni. Ha meg válaszol,akkor ne provokáljon.
2011. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
nem tudom, hogy miért kell ennyire ellenezni az ezotériát. Ha neked nem tetszik, ez van, csücsülj le és élvezd az ezotéria mentes életedet. Akik nem hisznek benne, azok ne is keresgéljenek semmit az ezotéria topicban, ez a véleményem :)
2011. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
26%
mert így cenzúrázzák az IGAZSÁGOT!
2011. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!