Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban léteznek állati...

Valóban léteznek állati szellemek?

Figyelt kérdés
Például egy kutya lelke visszatérhet szellem formájában?
2011. márc. 20. 11:32
 1/10 Tom Benko ***** válasza:
Nem. Nem.
2011. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
De. Igenis.
2011. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én a saját szememmel láttam. Anyum kutyája volt az aki kiskoromban kihúzott a csatornából,ha jól tudom..játszottam az udvaron 3-4 évesen és beleestem a vízóra mellé..ami egy jó 2-3 méter mélyen van. és pont ott volt a ktus látta hogy sírok.és valahogy kihúzott..multkor elmentem sétálni és megláttam a kutyust pedig 10 éve meghalt!!(nyugodjon békében) tudtam h valami fura lehetett az óúton..s másik irányból láttam hogy egy jó mély 4 méteres gödör volt ott..na nekem ezek után mondja valaki ,hogy nem léteznek szellemek.. ugyanis egyszerűen csak köddé vált pár másodperc után..
2011. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Ha emberi lélek van, akkor állati is... Egyszer mindnesetre olvastam,hogy egy kislánynak meghalt a cicája,akivel nagyon szoros volt a kapcsolata. a kislány úgy tett,mintha még élne a cica. "fogta, simogatta". a szülei orvoshoz vitték. as normálisnak találta. aztán egyszer egy a kislányról készült képen meglátták a kislány ölében feküdni a cicát.. igaz,nem igaz, mindenesetre szép tortenet
2011. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
nem, semilyen szellem nem létezik.
2011. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

állati kisértetek c.műsor

investigation discovery channel

szoktak lenni érdekes történetek benne!

2011. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem is történt egyszer egy érdekes dolog. Kb 2 éve történt, hogy a szomszéd macskáját a házunk előtt ütötték el. Csak egy koppanást hallottam, nem láttam, hogy elütötték, mert én az útnak háttal álltam. Mégis tudtam, hogy azt a cicát ütötték el, hogy honnan tudtam ezt, arról fogalmam sincs. Szimpla sugallat volt. Kiszaladtam hozzá az útra, de szegényen már nem lehetett segíteni. Délután, amikor hazaértem, elmentem a szomszéd előtt és láttam, hogy az a macska, amin reggel átment egy autó, beszalad előttem a kerítésen. Amikor beértem az udvarunkba, akkor tudatosult bennem, hogy mit is láttam. Nem más macskát láttam, jellegzetes mintázata volt, a környékünkön pedig nincs hasonló macska. Tudom, hogy mit láttam, pedig soha nem hittem az ilyen dolgokban. Egészen addig a napig. Az állatok is érző lények, és több szeretet és odaadás van bennük, mint némelyik emberben. És én tapasztalatból tudom, hogy van lelkük.
2011. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:
Milyen tapasztalat szerint van lelkük?
2011. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Leírtam, hogy én mit tapasztaltam. De gondolom most belekötsz majd valamibe, és elkezdesz okoskodni. El kell fogadni, hogy némelyik ember hisz bizonyos dolgokban, némelyik nem. Én sem oltom a szkeptikusokat, úgyhogy ők se tegyék.
2011. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
Azt írtad, tapasztalatból tudod, hogy van lelkük. Én csak azt szeretném tudni, hogy milyen tapasztalat ez, hogy ellenőrizhessem. Egyáltalán, mi az a lélek?
2011. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!