Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek démonok és szellemek?

Kr11va kérdése:

Léteznek démonok és szellemek?

Figyelt kérdés
az én tapasztalataim szerint léteznek.Kanalazással vagy quja táblával is betudnám bizonyítani de kiváncsi vagyok mások véleményére is
2011. szept. 21. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is abban a formában ahogy a legtöbben elképzelik,


(Szellem: Lágy áttetsző fehér jól kirajzolódó "emberi" formában,Démon:Vörös ,kosszarvval ellátott cucc:D)

De valahogyan biztosan léteznek .

2011. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nemhinném hogy be tudnád. A szellemek és démonok xarnak a kanálra meg quja táblára. HA léteznek egyáltalán. De ha léteznek is, egyikőnknek sincs meg a képessége, hogy kapcsolatba lépjen velük. Ebben már egyáltalán nem hiszek
2011. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
18:53 te hülye vagy nem démon. am igen léteznek.
2011. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint létezik a túlvilág annak minden teremtményével együtt.

Ugyanakkor abban is biztos vagyok, hogy ezek a dolgok az emberek számára láthatatlanok, érzékelhetetlenek maradnak mindaddig, amíg valami "végzetes baleset" nem történik. Emberek nem tudnak csak úgy szellemeket megidézni.

2011. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a Démonok az emberiség igazi, gyönyörű és eredeti Pogány Istenei akik nevét a judeo-keresztény egyházak befeketítették.
2011. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Gabriel99 ***** válasza:
42%
a démonok lázadó szellemek akik imádatot követelnek az (általuk egyébként gyűlölt) emberektől. velejéig romlott természetűek. Isten legyőzi majd őket és a tüzek tavába kerülnek vezérükkel, a sátánnal együtt.
2011. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az istened fikció, az ő bibliája pedig pogány legendákból lett összegyúrva a názáretivel együtt.
2011. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunrise ***** válasza:

arra kíváncsi lennék hogy hogy bizonyítod be.

??

2011. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezzel a nagyszerű oldallal ami nemrégiben magyarul is elérhető lett így sok munkát megkímél nekem.:)Nagyjából benne van a lényeg.


[link]

2011. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mustafa33 ***** válasza:
Közeli nőrokonom temetőgondnok. Párszor helyetesítettem a halottasházban ha úgy volt hogy éjszaka hozzák a "pácienst" messziről. Jókat aludtam a "foglalt" hűtő melletti irodahelységben. Soha senki és semmi nem zavart meg. De mikor egyszer a sötétben kijöttem és a lépcsőn nekimentem egy smároló párocskának, azok majdnem infarktot kaptak, de valószínű hogy alsóneműt is cserélniök kellet..
2011. okt. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!