Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, már ha van,...

Mi lehet az oka, már ha van, annak hogy ha ezoterikus téma jön szóba, én elég nehezen tartom vissza a könnyeimet, néha nem is sikerül?

Figyelt kérdés
bármilyen ezoterikus téma, leginkább a természetfeletti lények, a reinkarnáció váltják ki, de szinte mindig előfordul mikor jógázom, a végén a relaxációs résznél. meditációval is próbálkoztam, de nem nagyon megy, pont emiatt. ha valaki nem tudna komolyan venni az hanyagolja a válaszadást. Köszönöm!
2011. márc. 22. 14:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
Azért van, mert tele vagy feszültséggel, aggodalommal. Próbáld meg elengedni ezeket.
2011. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
túl érzékeny vagy.. próbálj nyugodt maradni, pihenj többet, szívj friss levegőt.
2011. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Égiláng ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én tisztulási folyamatnak gondolom, melynek során a lelked megkönnyebbül, hiszen a meditáció segítségével közelebb kerülsz igaz önvalódhoz, ill. közelebb kerülsz a szeretet állapotához, ilyenkor a negatív energiák - stressz, szorongás, félelem, aggodalom, stb.- felszabadulnak és gondolom a sírással könnyebbedik meg a lelked a teher alól, mely nyomja. Engedd el a félelmeidet bátran és ha úgy érzed sírnod kell, hát sírj. Legalább megszabadulsz azoktól a nyomasztó érzelmektől, melyeket mélyen magadba temettél, és a szívedet nyomja. Engedd el és légy szabad! :)

2011. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
"Antennád" van a misztikus dolgokra. Valószínüleg érett vagy arra, hogy ezekkel foglalkozz, meditálj, tanulj valamilyen filozófiát, jelentkezz valamilyen ezoterikus csoportba. Csak bátran, fölfelé az arany létrán!!
2011. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:02


Kérdésem a következő:

Tényleg így gondolod? Ha valakik például természeti feletti dolgokról beszélgetnek, és ilyenkor egyik vagy másik fél a könnyeivel küzd akkor, van érzéke ehhez? Azért kérdezem, mert ezen már én is gondolkoztam, és én is erre a válaszra jutottam, de nem foglalkoztam vele. Gondoltam csak az én agyszüleményem a magyarázat.

2011. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban így gondolom. Egyrészt olvastam, másrészt magamon is tapasztaltam. Én is így értettem meg, hogy ezért van. És azóta ezen az úton járok.
2011. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért van mert jó ember vagy!
2011. márc. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat! legbelül tudom hogy van képességem, gyerekkoromban sokmindent láttam, amit mások nem,(alakokat, még csukott szemmel is) de tinikorom óta ez nem működik. Kb 14 voltam mikor elmúlt. tervezem hogy elmegyek egy látóhoz és tanácsot kérek tőle ezzel kapcsoltaban. talán útba igazít.
2011. márc. 23. 10:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szép válaszokat kaptál. Foglalkozz a dolgokkal, de ne állj meg az ezotéria szintjén, hanem keresd a lelkiséget. Jó utat... andor

2011. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves Andor!


Szerinted első lépésnek megfelel ha egy látótól kérek útbaigazítást? Vagy ha nem, hogyan kezdjek neki komolyabban?

Van veszélye a dolognak, ha egyedül próbálom felfedezni ezt az utat? El lehet tévedni?

Lehet hogy buta kérdések, de nincs tapasztalatom. Köszönöm!

2011. márc. 23. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!