Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki olvasta NAPOLEON HILL...

KeMilan kérdése:

Valaki olvasta NAPOLEON HILL könyveit?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Esetleg valakinek tapasztalat ?
2011. márc. 29. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Jók, de én nehezen emésztem őket. Pl. "think and go rich"
2011. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És megfogadtad a tanácsait ?
2011. márc. 30. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Dolgozom rajta, de mint írtam, nekem nem volt könnyű.
2011. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A siker titka plb-t olvastam az bejött és jó megváltoztatta az életem és még most is változik,gazdagabb egyenlőre nem lettem,de talán a megfelelő kifejezés,hogy közelebb kerültem a lelkibékének nevezett állapothoz és most miután elolvastam 3-4 hónappal később azon kaptam magam,hogy teljesen pozitívan gondolkodom.

Lassan épül be a személyiségedbe de ha akarod sikerül és megerősödik benned.

De ne várd pár na alatt ez nem olyan dolog amit a lényed részévé tehetsz pillanatok alatt mert ahhoz előbb lekell vetkőznöd a rossz szokásokat,de állíthatom,hogy működik.

És ami a legfontsoab sikerült elsajátítanom az ösztönző elégedetlenséget is és ez volt az ami megölte az önsajnálatot bennem és minél jobban értem annál gyorsabban kezdem elsajátítani az összes sikrelvet kettő már teljesen megvan a 17-ből.

De más könyveket is olvastam közben ezek is segítettek amit az egyik könyből nem értem meg az megértem a másikból,pedig mind ugyanazt mondja el csak másként.

Brian Tracy írásai számomra eddig a legérthetőbbek.

Ha nem érted ezeket a könyveket ne keseredj el olvass egy másikat és így tovább mert minél inkább ráérzel annál jobban fogod érteni.

2011. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és töltsd le valahonnént brian tracy phoenix szemináriumát ez hanganyag és szerintem a legérthetőbb minden hasonló dolog közül.
2011. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4. válaszoló!


Mire jutottál eddig, néhány év elteltével?

Nagyon érdekelne.


A válaszodat előre is köszönöm szépen!


Én most kezdtem el olvasni a PLB-könyvet Napoleon Hilltől.

2014. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!