Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki olvasta Michael Newton:...

Ki olvasta Michael Newton: Lelkünk útja című könyveit?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy akik olvasták mit gondolnak róla, szívesen beszélgetnék is a témában érdekeltekkel, mert sajnos az én családi és ismerősi körömben nincs olyan, aki hinne az ilyesmiben!:( Pedig meg vagyok győződve róla, hogy tévednek!:) Szóval várom a véleményeket a könyvről!
2011. ápr. 29. 07:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam, és nekem nagyon tetszett. Igazából addig is valami hasonlóban hittem, ami a könyv elolvasása után "teljesebb" lett. Most is ebben hiszek, és érdekel is a téma, bár sokan hülyének néznek. :) De nekem ez az egyetlen "hitféleség", amit komolyan tudok venni.


Ha beszélgetni szeretnél, nyugodtan írj privit is akár, bár már csak este leszek gépnél. :)

2011. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is így voltam ezzel!:) Nagyon jó könyv, felnyitja az ember szemét! Kíváncsi vagyok még kik olvasták, várom a többieket is!:)
2011. ápr. 29. 14:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam :) Ugyanazt tudnám elmondani, mint az előző válaszoló, hogy előtte is ebben hittem, csak nem voltak róla ilyen pontos, részletekbe menő információim. :) Nekem szerencsére a legjobb barátaim is ebben hiszek :)
2011. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Engem is érdekel a reinkarnáció, karma stb témaköre! Sőt ebben hiszek!

A könyv első kötetét tegnap kezdtem el olvasni. Így én is nagyon szívesen beszélgetnék olyan emberekkel, akik éppen olvassák, vagy már elolvasták. :)

2011. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
97%
Nekem megváltoztatta az egész világszemléletemet! Talán ez a könyv volt eddigi életem során a legnagyobb hatással rám.
2011. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom mondani, amit az előző hozzászóló.
2011. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én most olvasom. Fú, hát durva.

Sok ezoterikus könyvet olvastam már, ezért is vagyok szkeptikus, mert az tény, hogy erre egy iparág épült, és sokan csak a pénzért vezetik meg az embereket.

Most annál a résznél tartok, ahol más világokról ír, és repülő emberekről.

Ez már nálam nagyon scifi. Ezért kerestem rá neten, hogy mások mit írnak.

De szeretnék benne hinni.

Ez ilyen formában durva, hogy ennyi mindent engednek megtudni a túlvilágról.

2012. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Acrab ***** válasza:
100%

Épp tegnap olvastam el az első könyvet és én is hasonlóképp tudok nyilatkozni. Nagyon inspiráló anyagot dobott össze Michael Newton, s azt kell mondanom, hogy ha ez így van, akkor már a 21. század alapvető műve...


Nekem már van összehasonlítási alapom, azt mindenhol is leírom, hogy Thorwald Dethlefsen munkáit mindenkinek ajánlom, aki az előző életek kutatásaiban nagyon komoly eredményeket ért el. Bár teljesen más világ, de azt tapasztaltam, hogy Jane Roberts-Seth is hasonló (sőt még komplexebb!) dolgokat sejtetett és vázolt fel a (tudati egységek) valóság természetéről. (...) tehát M. Newton-ról azt tudni kell, hogy az általa felvázolt világképet nem csak ő, ha nem sok más koponya is vallja, leírta az évek során (Magyar oldalról pl. ajánlom Müller Péter Kígyó és keresztjét, amelyben az író a lelki-szellemi világ működéséről a rá jellemző nagyon lágy, baráti hangon vall :)


Összesítve tehát, én is szívesen beszélek ilyen témákról :D. Bár igazán komolyan csak 2 éve kutatok ebbe a témakörbe, és csak józan paraszti ésszel, de így is érdekes összefüggéseket találtam. De a témánál maradva; engem az érdekelne, hogy van -e más Newtonhoz hasonló profi terapeuta, aki képes a könyvekben leírt mélységek, illetve magasságok felé vezetni az alanyait - akár magyarországon is... Tehát, alaki tud, ismer Newtonhoz hasonló terapeutát aki hasonló sikereket ért el/ használja Newton módszereit?

(Továbbiakban érdekes volna azt összesíteni, hogy a különböző terapeutáknak az alanyaik mennyire különbözően, avagy egyöntetűen vázolták fel a szellemi világot - illetve, hogy a páciensek "szellemi segítői" mennyi "behatolást" engedtek külön-külön a terapeutáknak az amnézia ködén át.)

2012. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

@ #8


Esetleg itt próbáld meg megkérdezni:


[link]


Úgy néz ki, hogy Dr. Daubner Béla talán ezen a területen is jártas:


*****


Idézek belőle:


Az egó csónakjában

- Önt sokan ismerik pszichoterapeutaként, ajurvéda orvosként, de talán belgyógyászként is. NLP-t, azaz Neuro Lingvisztikus Programozást is tanult, reinkarnációs hipnózisok eredményeiről számolt be tévénézőknek, rádióhallgatóknak.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Acrab ***** válasza:
100%
Köszönöm a tippet :)
2012. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!