Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Testelhagyás volt? (Kérdésed...

Testelhagyás volt? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

/az Álom közbeni kivetítés módszerrel/

pár napja délután aludni készültem,előtte meditáltam egy kicsit, és arra gondoltam, hogy én most tudatosan akarok álmodni..az álom közben szinte végig tudatában voltam annak, h álmodom, próbáltam is néhány dolgot végrehajtani. többet is álmodtam,és volt olyan álom,amikor viszont mintha összezavarodtam volna, mert nem tudtam megkülönböztetni,h én most még álmodok -e. (az egyik álmom az volt, h tükörbe néztem,és nagyon nagyon ijesztőnek láttam az arcomat,és akkor kb vmi ilyet gondoltam,hogy "remélem,eztcsak álmodom,remélem ezt csak álmodom..." -de jelen volt a félelem is,tehát *ennél* az álomnál is volt bennem tudatosság,csak nemtudtam már megkülönböztetni,hogy mióta elaludtam ,felébredtem -e már...


viszont a gömblátás (360°) nem volt jelen, ezért kételkedek benne,hogy ez testelhagyás volt-e...?

de az egész álmot úgy éltem meg ,mintha a valóságban történne meg, és tényleg olyan volt ,mintha "ott lennék" - és tudatában is voltam annak,hogy "ÁLMODOK." -Tehát a tudatosságomat sikerült átvinnem. viszont -azt hiszem- semmiféle zajt nem hallottam.


Szerintetek testelhagyást végeztem??


2011. ápr. 8. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De nekem már volt olyan álmom amikor tudtam h álmodok. Pl mondtam h h lehet ilyen hülyeséget álmodni meg h ezt tuti csak álmodok és fel is keltem
2011. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a testedet nem tudod elhagyni. most komolyan...szerintetek logikus, hogy a lélek(ha egyáltalán létezik)elhagyja a testet és amikor jónak látja visszatér?

ráadásul érzékszervek híján még csak nem is látnál semmit:D

2011. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

16:37 igen,amikor álmunkban rájövünk,hogy álmodunk, általában egyből felébredünk. ...ha viszont nem , akkor van elv a testelhagyás belső asztrál síkokon (álom-módszerrel).

én pedig végig tudatában voltam annak , h álmodok.

2011. ápr. 8. 21:39
 5/10 A kérdező kommentje:
19:29 nincs olyan, hogy "érzékszervek híján" ..át kell vinni magaddal azokat is./mondjuk egy szkeptikusnak (ahogy a válaszodbol levettem..) ez gondolom ,furán hangzik.
2011. ápr. 8. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:

ezt igazából neked kellene tudnod, hogy az volt-e. ennyiből mi nem tudjuk megmondani. a külömbséget észre lehet venni a tudatos álom és az asztál utazás között...de én szimpla tudatos álomra tippelek. TKÉ-nél a félelem miatt visszaránthat a tested. legalábbis velem eddig mindig így volt.


egyébként az asztrálutazásnak nem feltétlenűl velejárója a gömblátás. sőt, nagyon ritka, ha valaki 360 fokos szögben lát. a tudatunk elég nehezen dolgozza ezt fel, ezért csak arra látunk ami szerintünk az "előre" van.

2011. ápr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

újonc. köszi a választ! igen,lehet hogy inkább tudatos álom volt, most így utólag inkább erre gondolok énis.. csakhogy elvileg a tudatos álomból,ha nem ébredünk fel,akkor van az asztrálutazás..én pedig órákig úgy álmodtam,hogy megvolt a tudatosságom..


úgy tudtam,hogy ha tudatos álma van az embernek, onnan már nagyon könnyű az asztrál kivetítés a belső síkokra.. de úgy tűnik nem annyira. Van valami ötleted,hogy kéne? Te hogy szoktad?/előre is köszi(:

2011. ápr. 9. 10:44
 8/10 A kérdező kommentje:
az anyagit nemkell átvinni,az megmarad itt. a fizikait nem is lehet átvinni,csak a fizikai érzékszerveket-azokra szükség is van...
2011. ápr. 9. 12:25
 9/10 KÁELEF ***** válasza:
Ez nem testelhagyás volt, az nem ilyen. Nem álomszerű egyáltalán és nem is kellemes.
2011. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"csakhogy elvileg a tudatos álomból,ha nem ébredünk fel,akkor van az asztrálutazás"


erről még nem hallottam. ismerek egy rendszeresen tudatos álmodó emberkét, de neki még soha nem volt testen kívüli élménye.


"én pedig órákig úgy álmodtam,hogy megvolt a tudatosságom.. "


álom közben elég rendesen eltorzulhat az idő érzék, különösen tudatos álomnál. de fene tudja, lehet, hogy mégis asztrálutaztál:D


"úgy tudtam,hogy ha tudatos álma van az embernek, onnan már nagyon könnyű az asztrál kivetítés a belső síkokra.. de úgy tűnik nem annyira."


hát, könnyebb mintha meditáció közben. igazából ez egyén függő, hogy kinek, hogy megy.


"Van valami ötleted,hogy kéne? Te hogy szoktad?/előre is köszi(:"


nekem igazából eddig csak "féltudatosan" sikerült asztrálutaznom...nagyon sűrűn szokott lenni alvásparalízisem. és én ezt használom ki. amíg a fizikai testem alszik, az asztrál testemre koncentrálok, és ilyenkor általában jön egy rövidke filmszakadás, és amikor újból magamhoz térek azt veszem észre, hogy saját magam felett lebegek.:)


esetleg megpróbálhatnál tudatosan előidézni alvásparalízist. olvastam olyanokról akik mikor rájöttek, hogy álmodnak rögtön paralízisük lett.

megpróbálhatnád álom közben ténylegesen felébreszteni a tudatodat, azaz, hogy hagyd abba az álmodást, és megint a saját bőrödben szemléld a világot, de a testedet próbáld meg aludni hagyni. nem tudom beválik-e, de nekem volt már, hogy így lett paralízisem. ha sikerül helyezd át a tudatodat az asztrál testedbe, paralízis közben nem nehéz. nekem harmadik vagy negyedik alkalommal sikerült.

bár szerintem a legjobb az lenne, ha medi közben tudnál kilépni. nem tudok róla, hogy lenne bármi káros "hatása" az alvásparalízisnek, de hosszú távon kitudja?! jobb az elővigyázatosság.:)

2011. ápr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!