Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik alkalmazzák a titkot,...

Akik alkalmazzák a titkot, röviden leírnák, hogyan teszik? Miben változtattak a mindennapjaikon?

Figyelt kérdés
Tudom, magam képére kell "alakítanom" a módszert, csak ötleteket gyűjtök azoktól, akik sikeresen élik a titokkal az életüket. Akik nem hisznek ebben, kérem ne írjanak, elfogadom, hogyha vki ezt népbutításnak tartja, de én sem akarok az ellenkezőjéről meggyőzni senkit...
2011. ápr. 8. 21:44
 1/4 anonim válasza:
el kéne már olvasnom azt a könyvet...
2011. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem nagyon érdekel ez a téma.Több könyvet elolvastam már a vonzás törvényéről Pl:Joe Vitale-Vonzásfaktor,Joe Vitale-A pénzteremtés történelmének leghatalmasabb titka stb.Viszont hiába képzeled te el nap mint nap mit szeretnél kapni az élettől,kit/mit szeretnél magadhoz vonzani stb,ha nem szereted az embereket,pletykálsz másokról,rosszindulatú vagy,irígy vagy stb.Ha nincs szívedben szeretet nem fog működni a vonzástörvénye.Mindent úgy tettem én is ahogy a Titok című filmben elmondtak,mégsem kaptam meg az "univerzumtól azt amire vágytam" és nap mint nap elképzeltem/átéltem hogy megkaptam azt amire vágyom legyen az pénz,kocsi,stb.Majd egyszer rábukkantam 1videóra amin állítólag 1földönkívüli beszél arról hogy csak az van kapcsolatban a kozmikus központi tudattal/mátrixal/vagy ahogy mi hívjuk Istennel akinek szeretet van a szívében.Majd rábukkantam még 1videóra amin 1hívő beszél arról hogy sokan hiába imádkoznak,ha nincs a szívükben szeretet imáik hiába valóak,olyan mint 1lámpa amit felakarnak kapcsolni,de nem lehet,mert a lámpa nincs bedugva a konektorba.

Nagyon sok mindenben segített ez a 2videó(szegedre költöztem,nehezen találtam munkát majd mondtam 1imát,fél óra múlva hívtak is az egyik helyről hogy holnap mehetek próbanapra,de amíg nem mondtam imát nem találtam munkát.Hajláktalannak adtam 500Ft-ot,majd 4napra rá találtam 5ezret,visszaadtam volna de senki nem volt az utcán meg a pénz közelében azt sem tudtam kié lehetett.Nem hiszem hogy ezek a dolgok véletlenek.Lehet sokan kiröhögnek,hülyének néznek stb.De engem nem érdekel.:-)A szeretet a megoldás mindenre!Itt a két videó aki akar hisz benne aki nem az meg nem.Minden jót és boldogságot kívánok neked!23F


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=eUXYcYQNgUY

2011. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akik ilyen mesterségesen szeretnek, azok sokszor inkább félelmet keltőek, mint megnyugtatóak.
2011. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. ápr. 9. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!