Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 év fölötti nők: a ti...

40 év fölötti nők: a ti ismerőseitek körében azok vannak többen, akik pozitív irányban megváltoztatták az életüket, vagy azok, akik belesüppedtek a depibe? Nagyon megköszönném, ha esetleg azt is leírnátok, hogyan változtattak a sorsukon.

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Változtatni nem nagyon változtattak, soha nem voltak depisek.A barátikörünk elég "mozgalmas" vitorlázás, síelés, kártyapartik, utazás....nem depis senki. Náhányan elváltak, de barátságban, újraházasodtak.Sok a gyerek, ők együtt járnak edzésre, kirándulni, bulizni....

Nincs olyan aki csak úgy élne bele a világba

2011. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig az tudja a választ, aki feltette a kérdést. Beigazolódott. Esmént.
2011. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 ismerős nő van, aki 40 fölötti, a társaságunkban. Egyiknek sincs gyermeke. Van egy szingli, ő nagyon boldog, jön-megy, dolgozik, éli világát, utazgat, jókedvű, és életvidám.


Van egy szintén szingli, ő nehezen dolgozza fel, hogy egyedül maradt ennyi idős korára, és nehezen is viseli a magányt, de nem depis, úgy "elvan", sodródik az eseményekkel.


És van egy, aki házasságban él, őrajta látom, hogy depis (illetve nem valami jókedvű), de el lehet hívni programokra, segítőkész, teszi a dolgait.

2011. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Nyelvet tanultam, számítógép használatát megtanultam,készülékek, rendszerek használatát megtanultam, saját céget alapítottam, sikeres üzletasszony lettem, egy sima eü. végzettséggel.

Most egy amerikai multi magyarországi forgalmazója és képviselete a cégem, 8 alkalmazottal.

Nem lehet mindenkinek cége, tudom, de aki képzi magát és nem ül le tud találni munkát.

2011. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Mivel olyan ismerőseim vannak, akik közalkalmazottak, húzzák az igát, és semmi jóra nem várnak, és nem számítanak a jövőben. Akik családban élnek, azok irigylik a szingli, elvált kollégákat, de igazából nem cserélnének velük. Akik egyedülállók, azok fennen hirdetik, hogy szabadok, azt tesznek, amit akarnak, de titokban arra vágynak, hogy ha veszekedve is, de családban élhetnének. Minden attól függ, az ember a vágyait és a reális lehetőségeit össze tudja-e hangolni. Aki olyanra vágyik, amire nem képes - soha nem lesz békében önmagával. Aki irigyli más full gazdagságát, de képtelen volna hajnaltól estig hajtani, aki full gazdag, de csak a pénz hajtja, s képtelen lassítani, elengedni magát, elmélkedni egy kulturális értéken - az egy sem boldog. Akinek meg az a fő érték, hogy egészségem van, szeret a családom, én is őket, szeretem a munkám, bár nem vagyok megfizetve, de több pénzért nem áldozom fel a nyugalmamat - az igenis lehet boldog ember.
2011. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akinek jól sikerült a családalapítás, boldogok, büszkélkednek a gyerekekkel, akörül forog az élet. Akiknél gond van, elváltak, vagy rossz házasságban élnek, azok nem. Úgy látom, ez alig függ össze a munkával. Van, aki egyedül van, és azt mondja, jó neki, de én úgy látom, ez nem igaz, magába is csak próbálja beleverni.Nem tudom, ha így félresiklottak a dolgok, lehet-e még valamit tenni. Néhányan talán találnak új párt, de család már nem lesz, nem az igazi. Ha nem embernek valók a körülmények, szerintem nem segít az, ha azt mondogatom, hogy én nem fogok depibe süllyedni, ez csak ideig-óráig megy. Ami sz@r, az sz@r.
2011. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért 40 éves és 40 éves nő között is van különbség.Én csak 2-3-at ismerek(akik szépségszalonban dolgoznak,az egyik a fodrászom).Őrületes hangulat van ott mindig.Teli vannak élettel,van amelyik házas,van amelyik párkapcsolatban él.Buliznak,vidámak,gyerekeik vannak,utaznak ide-oda.Bár ők nem tipikus 40évesek.
2011. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Én minden házasságban élő 40-es nőt depisnek, boldogtalannak látok+ elhanyagolják magukat.

Akik egyedülállók vagy elváltak, azok boldogok, csinosak, jól érzik magukat, élik az életüket vagy a gyerekeikkel élnek.

2011. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!