Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy férfi az életemben....

Van egy férfi az életemben. Szeretem hónapok óta, de azt nem tudom, h ő hogyan érez irántam. Születésnapomra 3 szál narancssárga rózsát kaptam tőle. Ez mit szimbolizál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha virágot kaptál tőle szülinapodra akkor csak érezhet valamit irántad, mert hát, én sem adok olyannak virágot aki nem érdekel..Egyébként meg ha kedves veled ,sokszor figyel téged, és direkt keresi az alkalmat, hogy megérintsen téged- akkor felkeltetted az érdeklődését.
2011. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
"Születésnapomra 3 szál narancssárga rózsát kaptam tőle. Ez mit szimbolizál?" Fidesz szimpatizáns, és azt akarja, hogy lépj be a Fideszbe aktivistának.:D Na jó, komolyra fordítva, nem hiszem, hogy ennek különösebb szimbolikája lenne, de az biztos, hogy figyelmes Veled, és ez jelent valamit. Próbálkozzál, sok sikert.:)
2011. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!