Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen az oroszlán csillagjegy...

Milyen az oroszlán csillagjegyű férfi egy házasságban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire képes elfogadni a kötöttséget, képes-e hűséges maradni, mennyire lehet számítani és családot építeni rá? Tényleg olyan jó vele akár egy életen át?

A minap kérte meg a kezem, de korábbi csalfa kalandjai miatt nagyon el vagyok bizonytalanodva, mert szerintem a házasság sem riasztja vissza ettől :S ...Szeretem, de a hűtlenséget nem tudom megbocsájtani. Minden meglátás érdekel! :)

Előre is köszönöm a válaszokat! ;) :)


2011. jún. 6. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki oroszlán férfi, annyit tudok a házasságukról, hogy ha megtalálja a számára ideális nőt, akkor nagyon is hűséges tud lenni. Az asszonykának nagyon igényesnek kell lennie saját magára és a környezetére is, mindig vonzónak kell maradnia a férj számára, ugyanakkor jó ha a feleség dorombolni is jól tud.
2011. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem 2,5 évig volt oroszlán pasim,miután szakítottunk kiderült,hogy össze-vissza félrelépett(persze miután kiderült a képembe hazudott,tagadta,majd bevallotta,aztán megint tagadta):(Nekem ez túl nagy lelki teher volt.. Nagy nehezen túltettem magam rajta,de én hiszek abban,hogy nekem nem való az oroszlán pasi, én szűz vagyok. Most egy rák barátom van és 3,5éve nagyon boldogok vagyunk,egyáltalán nincs féltékenység szerencsére:)Lehet persze,hogy a házasság gondolatától megkomolyodik a párod!Nagyon remélem,hogy nektek összejön,tényleg megkomolyodik és nagyon boldogok lesztek!:)
2011. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
nekem volt 8 évig oroszlán pasim. Hűséges volt, de tényleg elvárja hogy mindig jól nézz ki és hogy büszke lehessen rád. Szeretnek kiabálni az tuti, de ha szereted a párodat és amúgy minden rendben van vele, ne a csillagjegye döntse már el a sorsotokat hanem Te. Vagy félsz valamiért meghozni magadtól ezt a döntést és inkább másra bízod????
2011. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én pasim oroszlán, és hát ő is büszke típus.csak ő olyan formában hogy nem szeret szeretgetni.fél kimondani h szeret de közben nagy arc amúgy..szóval nagyon nehéz szerintem az oroszlán pasival mert túl büszke magára..és túlságosan is önsajnáltató.
2011. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vita nincs közöttünk szűz vagyok...de már kezd a kapcsink lazulni...
2011. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
az első két válasz tökéletes bizonyítéka, hogy a horoszkóp hülyeség.
2011. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha abból indulunk ki hogy ismerek olyat, akinek már három házassága volt és a napot is lehazudja az égről...
2011. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sztem a csillag jegynek semmi köze a személyiséghez ez már sztem is egyfajta kuruzslói baromság...pl volt egy ismerősöm aki oroszlán na meg persze skorpió barátnője volt két uralkodó csillagjegy...mégis jól megvoltak.

A horoszkóp nem lenne hülyeség ha arra használnák amire van.Nem fogja befolyásolni a napodat, sem pedig a pároddal lévő kapcsolatot a hétfő reggeli újságban lévő horoszkóp csak max ha bemagyarázod magadnak.


[link]


ez az általános és helyes szerelmi mittom én mi további jókat nektek

2011. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy! Mivel ahogy minden másban is az oroszlánok a legjobbak!
2011. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Háát nagyon nagy van nekik. HA tudod mire gondolok
2012. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!