Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon ki lehet ez a nő?

Vajon ki lehet ez a nő?

Figyelt kérdés
Álmomban egy nőt láttam. Jellegzetessége volt a zafírokkal díszített nyaklánc/fejdísz. Még sosem láttam, de olyan volt mintha a második anyám lenne, és tanácsokat mondott. Átlátott rajtam, tudta hogy mit érzek és mit kell tennem. Lehet hogy csak én találtam ki, de olyan bizarr volt.. lehet hogy valami többről van szó? És higgyek neki? :D
2011. ápr. 15. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen tanácsokat adott...
2011. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a fantáziád műve, de az is lehet, hogy a tudatalattid üzent így. Mindenesetre gondold át a tanácsait, de a józan ész irányítson.
2011. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Néha álmokon keresztül tanítják az embert.Sokszor nagyon hasznos tanítást kapunk álmok útján.Az nem számít, hogy emlékszünk-e rá, vagy elfelejtjük, mivel a tudatalattiban megmarad és hasznát tudjuk venni majd a tanultaknak , akkor, mikor eljön az ideje.Ha szimpatikusnak, hozzád közel állónak érezted az álombeli nőt, az jó jel.Gondolkozz el a tanácsán és fogadd meg, ha úgy véled, semmi hátrányod nem származhat belőle.

Hogy ki lehetett?Hát, azt a végtelenségig lehetne találgatni.Lehetett akár egy vezetőd, segítőd másik dimenzióból.De lehet az is, hogy valamiféle reinkarnációs kapcsolat.Például egy korábbi életedben valóban lehettél a gyermeke.Lehet az is, hogy saját felsőbb éned öltött ilyen alakot .Erre te tudnál legjobban ráérezni.

2011. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a Szűzanya lehetett, azaz Mária, Jézus anyja.
2011. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is Szűz Mária lehetett és ha tényleg Ő volt akkor ez nagy szerencse.
2011. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
A Margit volt!
2011. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Magdi anyus ott is kísért!
2011. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket mondott, hogy szeretkezz az anyáddal, akkor tedd meg! :D:D:D
2011. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!