Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ez a lány...

Lehetséges, hogy ez a lány valamiért tényleg "más", mint a többiek? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Van az egyetemen egy lány, akit mindenki "megnéz". Én is lány vagyok, tehát nem azért nézem, mintha vonzó lenne, hanem egyszerűen csak vonzza az ember tekintetét.

Leszögezem: nem szép! Szemüveges, nem egy topmodell alkat, van rajta fölösleg, de egyszerűen kirí a tömegből.

Akárkivel beszéltem róla, mindenki "csodálja", mindenki látja benne, amit én is, ami megfogalmazhatatlan.

Annyit biztosan tudok róla, hogy sokan szeretnének barátkozni vele, de ő csak a régi, még általános iskolai barátaival tartja a kapcsolatot. Annyira különc, pedig ugyanúgy öltözik, mint bárki más. A barátja akarok lenni én is, más is. Mi ez? Ki ez a lány és mit tud, amit más ember nem?


2011. ápr. 18. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
fotó?
2011. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos képem nincs róla. :(
2011. ápr. 18. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Háh, nagyrészt rám is illik a leírás. xD Leszámítva a csodálatot, mert arról nem tudok. :/

Sztem szimplán a kisugárzáson múlik, van akinek van, van akinek nincs. Ha a barátja akarsz lenni, menj oda, biztos örülne neki. Kép szerintem nem lenne elég amúgy se, az ilyen embereket ismerni kell.

2011. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kisugárzás, szerintem nem kell ebbe többet beleképzelni!

Ha a barátja akarsz lenni, hát próbáld meg!

2011. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Harmónia.

Tisztában van önmagával, nem törődik csipp- csupp félelmekkel, s ha mégis, az olyan ártatlanul bájos, hogy mindenki szeretné megvigasztalni, megszorongatni.

Nézdd meg a mozgását, és hogy miként szól emberekhez, ér tárgyakhoz.

Biztos vagyok benne, hogy örömmel, mosolyogva, szenvedéllyel teszi. ( Nem szexuális szenvedélyre gondolok, egyszerűen csak az érintés, a dolgok megtételének teljes örömére)

Kicsit más világban járva, mosollyal, optimistán nemcsak kedvességét érzik meg az emberek, de olyan romlatlanságot is, amit szeretnének ők is megélni, de nem elirigylik tőle, hanem részesülni szeretnének belőle, mert ha felkeltik a figyelmét, büszkeséggel tölti el őket :)

2011. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

akár leszbi is lehetsz,

vagy vadakat terelő juhász

2011. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!