Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagálna egy addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálna egy addig sikeres lány arra, ha egy adott időtől kezdve valamiért senki sem akarna vele járni, sem lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
A kérdés persze inkább fikció,de nem lehetetlen.Párszor eszembe jutott már a kikent, kiöltözött csinibabákról, akik megszokták,hogy bolondulnak értük,hogy miként kezelnék az ilyen helyzetet? Vagy azért történne,mert előnytelenül változna meg a külsejük,vagy mert a környezetük megutálta őket vagy bármilyen más okból.Szóval mit gondoltok?
2010. júl. 26. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Jellem kérdése.
2010. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
nem tetszik a kérdés, úgyhogy nem válaszolok. bocsi
2010. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az öregedés során ezt minden nő átéli. Amúgy meg ne álmodozz, a pasik az ilyen csinibabákról álmodoznak, még ha nem is ilyet választanak párjuknak, az ő pucér képeiket bámulják a neten, és nem a konszolidáltan szépekét vagy kevésbé szépekét. És akkor is erre csorog a nyáluk, ha az illető lány nem egy jellemhős, vagy egyenesen k..va. Szóval a csinibabáknak nem lesz soha ilyen gondjuk, majd csak akkor, ha megbetegszenek, megöregszenek, a kevésbé csinos nők, mint én vagy te, egész életükben küzdenek ilyen gondokkal.
2010. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

17.29-es

Bocs,de férfi vagyok! :))

A kérdésnél nem azon van a hangsúly,hogy lehetséges-e vagy sem,hanem magán a reakción. Hasonló lehet,mint amikor egy gazdag emberből lesz szegény.

2010. júl. 26. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne :P Hímnemű vagyok, de valami érthetetlen, megmagyarázhatatlan okokból (valszeg az Uránuszról jöhettem) egyáltalán nem vonzanak a cicababák. Sőt, egész egyszerűen undorítónak találom az ilyen agyonsminkelt, csücsörítő, rózsaszín izékat, még a szolídabb kiadásokat is, tökmindegy ki mit mond (mert más nyilván jobban tudja, mit gondolok). Szóval egyszer szívesen kipróbálnám, ahogy egy ilyen megpróbálkozik az addig hatásos vonzerejét bevetve megszerezni magának, majd semmiféle érdeklődést nem mutatva pofára ejtem :D valami olyasmi módon, hogy "csak nem képzeled, hogy pont TE kellenél?!". Csak sajnos nem olyan ember vagyok, aki ilyenek közelében van, meg akit meg akarnak ezek szerezni maguknak : ( Na majd talán egyszer nyerek a lottón, és lesz sok pénzem, az majd vonzza őket... és sorban gonoszkodok velük, wáháháháháhhá.


Ja, és hogy a kérdésre is válaszoljak: ha tipikus példányt veszünk alapul, akkor a szeme előtt megjelenne valami FATAL ERROR hibaüzenet, netán összeomlana a rendszer, de ha túléli, akkor villámgyorsan új társaságot keresne magának :D


18/F

2010. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 F, most úgy őszintén, te a pucér nőket sem nézegeted a neten?
2010. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány jó tulajdonsága van ezen kívül. Lehet, hogy meg is könnyebbül, hogy nem zaklatja minden perverz, és biztosan tudhatja, hogy nem csak egy éjszakára kell.
2010. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

21:30

Nem, ilyeneket nem. Hihetetlen, mi? :D


18/F

2010. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!