Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak igazolt különleges...

Vannak igazolt különleges képességű emberek? Például gondolatolvasó meg hasonlók. Ezeket el lehet sajátítani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 23:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
A Discovery-n szokott menni hétfőnként 21:30kor "Szuperemberek a valóságban" című műsor. Ott vannak néha érdekes dolgok :D Van közöttük néhány fake, de azért többségük sztem egész jó :D
2011. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szoktam nézni:D

de nem irreális dolgokra gondolok (repülés, teleportálás),hanem ami tényleg lehet igazi

2011. ápr. 20. 23:36
 3/12 anonim válasza:
Nekem bioenergiám van, tudok gyógyítani. Nem halálos betegségeket, hanem fejfájást, derékfájást, ilyeneket :)
2011. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy James Randy nevű híres amerikai bűvész, aki csalók leleplezésével foglalkozik, 1964-ben alapított egy díjat 1.000 dollárral (ennek összege mára 1 millió dollárra nőtt), amit megkaphat bárki, aki tudományos vizsgálat előtt bizonyít bármilyen misztikus képességet.


A díjat azóta sem vitte el senki.

2011. ápr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Link az előzőhöz: [link]
2011. ápr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=L61RptUUEqU

nem tudom, hogy mennyire valós ez a videó, de nekem nem tűnik kamunak.

2011. ápr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
én mellet nagyobbítok kézrátétellel ingyen. hogyha nem történik semmi visszaadom a pénzét az ügyfélnek.
2011. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
az egyik haverom tud repülni. bár eddig még csak betépve láttam....
2011. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van akik hisznek benne.

De ez sjanos nem teljesen így van. Ők nem abban a jók, hogy tényleg tudnak gondolatot olvasni, hanem abban jók, hogy ne vegyék észre a csalást, illúziót. Mert sosem derül ki, hogy mire gondolt a másik fél, lehet hogy csak azt mondja, hogy elhigyék. A repülésben pl. meg azt kell elrejteni, hogy ne látszódjon az a drótzsinor, vagy min lógatják. Szóval ezek nagyrésze csak kitaláció, mert ha az egyik ember képes rá, akkor elég valószínű lenne hogy a többi ember is megtudja tanulni ezeket.

2011. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nincsenek
2011. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!