Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek "különleges"/megmagyarázh...

Ezek "különleges"/megmagyarázhatatlan képességek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem tudom, talán az Ezotéria a legmegfelelőbb téma ahol feltehetem a kérdésemet.

12 éves lány vagyok. És van 2 olyan képességem(talán az egyik természetes is), amit nem tudok mire vélni.

1.:Néha vagy nem is olyan ritkán megérzek dolgokat(ez talán természetes, de számomra inkább félelmetes), Írok néhání példát: Olyan már többször volt, hogy tudom ki hívja a szüleimet(saját számomra nem szokott idegen számról hívás érkezni. Májusban, egy szombat délután megszólalt anya telefonja, abban a pillanatban tudtam, hogy a kórházból jön a hívás, mégpedig azért, mert meghalt a mamám.(Most is sarok, ahogy írok) Anya ekkor még nem vette fel, nézte, hogy ki lehet ez, meg, hoyg ő nme ismeri ezt a számot. Én ekkor ordítottam, hogy vedd fel, lehet, hogy fontos!(De ekkor ismétlem már mindent tudtam és zokogva felrohantam a szobámba). Ez vlt egy pl, de tudok még ilyet mondani. Ez 2,5-3 hete történt. A legeslegeslegesleges legjobb barátnőmmel(akit netrő ismerek, de ez most mind1) beszéltünk MSN-n, de csak 5 percig ért rá. Mind1, hogy miről beszélgettünk, de így mielőtt elköszöntem, megéreztem, hogy össze fogunk veszni, ezután elköszönt, de én mondtam Neki, hogy Holnap beszéljünk, azt mondta, hogy rendben, meg normálisan elköszönt, ugyanúgy ahogy szokott. Az emebrek többsége nem vette volna észre, hoyg összevesznének. Azóta a nap óta nme veszi fel NEkem a telefont, pedig olyan 80-120x hívtam. Bár vanak biztató jelek, hoogy ez a barátság menthető, de szerintem ez is egy valós megérzés volt. Most ennyi példát írok, mert nincs időm többet, de ha gondoljátok, majd kommentbe írok még. De szerintem ez volt a két legrémisztőbb eset.


A másik 'dolgom', ami szerintem hihetetlen, vicces, de elképesztő.

Ezt egyszerűen letudom írni: Minden szót tudok visszafelé(az utolsó betűtől előre) mondani, gondolkodás nélkül, a sec tört része alatt mondom a szót/mondatot. Az ilyen zs,sz,ly...betűknél ugyanúgy mondoom, mint eredetileg, mert ugye mégiscsak a betű egy, mégha több karakteerből is áll.Egy olyan szó van amit nem tudok visszafelé mondani, az az megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért. Ennek az az oka, hoyg miközben mondom a szót a végéről addig az elejét elfelejtem.(Nem tudom, hoyg ez így mennyire érthető)De ha 2 részbe tagolom az is ugyanúgy megy. Meg az elkelkáposztásítottallanítottátok-ot is tudom:d Ezen jókat röhögnek a barátaim....

Na ennyi lenne. Értelmes válaszokat, ha kérhetném:D HA kérdésetek van, nyugodtan feltehetitek:D

Köszi, aki elolvasta:)

Annak mégnagyobb köszi, aki válaszol is!:D

Ági


2011. júl. 28. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy megérzel dolgokat szerintem természetes, velem is gyakran előfordul, szinte naponta, olykor tudatomon kívül, eszembe jutnak dolgok, és akár pár perccel, akár pár órával de megtörténnek olyan események, amiken épp gondolkoztam, de nem számítottam arra, hogy megtörténik.


A szavak visszafelé történő kimondása sem nagy kunszt, erre én is képes vagyok, gondolkodás nélkül.

2011. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi(:

Ez megnyugtató:D Aszt hittem, hogy nem vagyok normálisxD

2011. júl. 28. 19:09
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Figyi először is ne félj a saját képességeidtől mert ostobaság.A másik h nekem pont az első képességed tűnik furcsábbnak tudod miért?Azért mert a második az csak jó nyelvérzékre utal gyorsan forog ílyentéren az eszed és annyira nem meglepő!Az első az meg azt takarja hogy jól működik a hatodik érzéked de ennek örülni kell nem hátborzongató hanem adottság jók a megérzéseid.
2011. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bár azért teljesen még sem tudok megnyugodni, mert vannak akik azt mondják, hogy ez nem teljesen mindennepi...
2011. júl. 28. 19:13
 5/12 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak is köszönöm=)

A 6. érzékről annyit, hoyg hiszek az ilyen dolgokban és érdekelnek is, de akkor is félelmetes, nekem nagyon megráó volt az 1. sztori amit leírtam:S Az borzalmas délután volt..

2011. júl. 28. 19:16
 6/12 anonim válasza:

Szia Kedves Ági! Nem semmi, amit leírtál. :)

Az első történeted követhető volt, de a másodikat valahogy egy kicsit furának véltem. De lehet, hogy csak azért, mert nem írtál le minden részletet (ami érthető, hiszen meglehetősen hosszú még így is a sztori). Szóval, addig oké, hogy megérezted, hogy a barátnőddel össze fogtok veszni, elköszöntetek, hogy majd holnap beszéltek, azonban ezután már csak a sokszor telefonálós rész jön. De min vesztetek össze, ha nem volt semmi más számára látható előzmény? (Egyébként minden nemű rosszindulat nélkül, a 80-120 hívás/nap már szinte a zaklatás határait súrolja, tehát ettől is lehetett egy kissé paprikás.) :)

De komolyabbra fordítván a szót, úgy gondolom, hogy valóban a megérzéseid egy különleges, talán természetfeletti képességet takarnak, ne hagyd, hogy elvesszen, ha tudod, fejleszd.

A másik képességed szerintem egyszerűen csak különleges, de nem hinném, hogy az ezotériához köze lenne. De még ez is hasznos lehet. Ki tudja, mit tartogat a sors számodra.:)

2011. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na mielőtt hozzákezdek: Nem kéne mindenhol a "természetfölöttit" látni. Nincsenek nagy rejtélyek az univerzumban, csak bizonyos területeken hiányosak az ismereteink. Tanulj, olvass sokat és pár év múlva röhögni fogsz azon, hogy ilyenen egyáltalán elmélkedtél.


1. A megérzést legegyszerűbben úgy lehet felfogni, mint a tudatalattidból jövő információt. Az emlékeid, gondolataid egy része nem tudatosan van jelen az agyban. Közvetlenül nem férsz hozzá, azonban hatással van rád csupán képtelen vagy észrevenni.

Az említett esetekben csupán az történt, hogy az agyad következtetett valamire olyan információk alapján amelyek a tudatalattidban vannak, ezért nem fogtad fel, hogy mi okozta az "előre látást".

2. Gyakorlással meg lehet tanulni, persze vannak olyanok akiknek nincs rá szüksége. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek vannak egyedi képességei.

2011. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm NEktek is!

tegnap 19:20:

a 80-120 hívás 2 hét alatt volt meg...

Az, hogy mi volt számára az ok, azt még most sem tudom.

a10-15. üzenet után, pár napja kaptam egy idézete, aminek a jelentése, hogy nem voltam őszinte hozzá. 1. NEm igaz,én mindig őszinte voltam hozzá... 2.De ha mégsem lettem volna őszinte hozzá(amit kétlek)akkor azt nem értem, hogy mikor nem... Szóval ez az egész számomra is nagyon zavaros.

2011. júl. 29. 08:30
 9/12 Killgun ***** válasza:
0%
A prekogníció korai státusza....Ne ilyedj meg!Jövőbelátás más néven xD Használd egészséggel ;') 2. meg...hát jó szórakozást...:'D
2011. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
(Most is sarok, ahogy írok) annyira vicces ez ,hogy te is szarsz a röhögéstől:D nehéz volt kitalálni?:D
2011. aug. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!