Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volna ilyen? Jól gondolom?

Volna ilyen? Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Egyszer talán olvastam egy újságban, hogy az emberek különböző érzelmi szinteken élnek, vagy valami ilyesmi.

Na ha van ilyen én valszeg elég alacsony szinten élek, nem igazán tudok mosolyogni, szeretni, boldog lenni, de szomorú se.

Igazi pókerarc vagyok.

Viszont álmaimban olyan szerelmeket élek át, amikre mindig is vágytam, ott vannak "érzéseim".

Sokszor szívesen fel se keltem volna az álmomból.

Például ma reggel is egy tök szép lánnyal sétáltam egy réten és tök boldogok voltunk.


2011. ápr. 22. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

no, ha elfogadom hogy igaz a felvetésed, akkor két részre kell osztani a dolgot:

vannak akik alacsony érzelmi szinten élnek: nem élik meg nagyban az érzéseket

és vannak, akik alacsony érzelmi szintűek, és ők nem is tudnak mély érzéseket megélni.


míg az első biztosan adott élethelyzetben, szituációban jelentkezik, nagyban függve az aktuális hangulatodtól, a második alig-alig változik az emberélet során.


Ez a válasz megfelel?

2011. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ronda nyomorék vagy, ezért nem barátkozik veled senki, ilyen egyszerű.
2011. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sir Vass A. válasza:

Ha álmodban már tapasztaltad ezt, akkor ez a tulajdonság benned van!


Hívd elő magadból az életben is!

2011. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!