Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy nagyon csökken a színvonala az ezotéria kategóriának?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 00:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

hoppá! pont éjfélkor írtam ki a kérdést, nem lehet hogy szellemmágus vagyok?

:D

2011. febr. 21. 00:05
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Volt valamikor is színvonala? :D
2011. febr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Miféle színvonalról beszélsz?

Már többször leírtam egy-egy jelenség fizikai magyarázatát - mire a kérdező közölte, hogy nem ezt várta.

2011. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Lehet hogy a Raptoidek átvették az irányítást a gyk.hu-n.


Már közeleg az invázió!:D

2011. febr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Tükrözi az ezotéria szinvonalát.
2011. febr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Színvolnal? Ugyan már, ez a kategória már csak a majmolásról szól. Illetve hogy jobban fogalmazzak, már szinte csak az álomfejtésről. MInden második kérdés álomfejtős, és anniyra naivak ezek az emberek, hogy mindennek bedőlnek.
2011. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Ezek az állomfejtős kérdések nagyon furcsák,hisz itt senki sem ért az állomfejtéshez,maximum tippel és köze sincs az ezotéria témaköréhez! Az ufonautáknak (ha vannak),se értem mi köze az ezotériához! A többi kérdés az újjászületésről meg azért furcsa,mert ha valaki hisz benne,akkor hogy-hogy nem olvasott utána,hogy a hinduk erről mit vallanak??:D
2011. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Nem csak itt csökken...

Mióta divat lett ez az egész azóta borzalmas mennyiségű ostoba és rossz könyv, tanfolyam, újság jelenik meg.

Igazából már a szó is elvesztette az értelmét.

Ez nem azt jelenti, hogy eleve a fogalom, vagy a módszer a rossz, csak azt, hogy, mint ma mindenhol és mindenben sok a csaló, színvonal alatti "tanítás" nameg a hiszékeny bolond is, hiszen a kereslet-kínálat törvénye ebbe is betört. Üzlet és divat lett.

Az meg nem tesz jót semmilyen szellemi dolognak...

2011. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

színvonal alatti "tanítás"


Mutatnál egy színvonalasat?

2011. febr. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 03:18

Ha az ezoterikus alatt ,a megmegyarázhatatlan anyagontúlit értjük akkor,íme néhány gondolkodó/orvos/pszichológus/író akik napjainkban úgyérzem letettek valamit az asztalra és azok akik,nem voltak senkik:


Müller Péter/Popper Péter/Feldmár András(öngyilkosságokkal kapcsolatos felfedezése)/Bóna László:Szenvedésben hasonló,Méreg ,ami éltet,stb../Hamvas Béla/Weöres Sándor:A teljesség felé/stb,stb

2011. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!