Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Légyszi.

Ez mit jelenthet? Légyszi.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a gondom,hogy nagyon hiszek a természetfeletti dolgokban.

Úgy érzem velem mindig ilyenek történnek.

Pl.: Valamire nagyon koncentrálok direkt nem sikerül úgy. De ha pont nem gondolok rá biztos úgy van.

De vannak kivételek is.

Van mikor,hogy ha arra koncentrálok be jön:(

Mikor suli van vannak olyan napok,hogy hétfő jó meg minden,de a kedd borzalmas. Mintha az ellentéte lenne.

Meg kell vmi árat fizetnem azért mert rossz dolog történik velem??

Ne nézzetek hülyének de ez tényleg igy van :(

Szerintem nekem sokkal nehezebb az életem mint egy másik 13 évesnek..

Ne gyertek azzal,hogy ilyen korban mindenkivel ez történik.. Mert nállam biztos nem így van..

Ja! és még azt szeretném hogy 2011 elejétől nagyon rossz minden! Ha hiszitek ha nem minden megváltozott.. De annyira hogy..

Minden héten sírok valamért..

Év elején volt sok lehetőgésem de nem használtam ki.

Ez annyira bánt..

Meg mindig arra gondolok bárcsak ne tettem volna meg azokat a dolgokat :(

Úristen ez a 2011 valami borzalom!!! Semmi nem jön össze úgy magamba zuhantam már vagy 3 hónapja..

Egyszerűen unok mindent..

Szinte minden téren megváltozott minden.

Légyszi irjatok :(

13/L


2011. ápr. 24. 13:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy próbálok sokat barátnőimmel lenni, de az sem segít.
2011. ápr. 24. 13:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem üres és unalmas az életed, azért érzed ezeket, hogy kitöltsd valamivel.

Szerintem nem mond neked semmit az a fogalom, hogy illuzorikus korreláció. De tanulmányozd.

2011. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem kezd el összeszedni magad ne törődj ezekkel, hanem inkább próbáld meg helyre hozni ,és keresd meg azt h neked mi a jó.

most összevagy zavarodva azt hiszed minden ,és mindneki ellened van ,de majd máshogy lesz hidd el csak megkell találnod az eggyensúlyt a saját világoddal.

2011. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!