Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy megérzem,...

Létezik olyan, hogy megérzem, ha egy bizonyos személy gondol rám?

Figyelt kérdés

Egy volt szerelmemre gondolok újabban elég sokszor,hajnalban jön rám az érzés és nem hagy nyugodni.Pedig már túl vagyok rajta! Nappal nem szoktam ezen rágódni.

Most hajnalban is úgy éreztem,hogy gondol rám,és még ő is ugyanugy vágyik rám! Lehetséges ez ,vagy csak bemagyarázom magamnak?


2011. máj. 1. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"és még ő is ugyanugy vágyik rám"


Nem úgy tűnik, mintha túllennél rajta.

2011. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bemagyarázod magadnak.
2011. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

de,túl vagyok rajta már,2 év telt el.

van új párom,akit szeretek. :)

Ezért nem értem, miért jön ez a hajnali dolog. tegnap már sírtam is.:(

2011. máj. 1. 12:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok filmet nézel, azokban vannak mindig ilyen jelenetek. Amúgy hajnalban mindig ilyen fura, érzelgős gondolatok jönnek az ember agyába, nappalra meg elmúlnak :-)
2011. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igazából az lett volna a kérdésem,hogy hajnalban nincs valami olyan tényező ami lehetővé teszi a gondolatátvitelt? Mert pl.természetfeletti lényeket is ekkortájt szoktak látni az emberek.( már aki :D )

szóval hogy ilyenkor érzem a másik gondolatait? Nekem ez nagyon úgy tűnik.

2011. máj. 1. 12:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit nagyon akarnék arra, mondani, hogy mért van benned ez az érzés hajnalban akkor azt mondom, hogy este állítólag álmaidban (amire nem mindig emlékszel) kilép a lelked a testedből és az övé is és együtt vagytok. Tudom elég extrém gondolat, de van akik ezt álítják.

A másik amit mondanék, hogy csak szimplát a tudat alattidban rá vágysz és este róla álmodsz (amire nem emlékszel).

Mellesleg, ha kéne voksolni valamelyik verióra akor az utóbbit választanám. Örülök, ha segíthettem.

2011. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

jaja valószinű az utóbbi :S

köszi! amúgy már jobban vagyok, csak nagyon útálom mikor minden hónapban menzeszkor ilyen hangulatban vagyok :(((

nem lehet ezt vhogy megelőzni?

2011. máj. 2. 19:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, úgyhogy ebben nem hiszem, hogy tudnék segíteni :)
2011. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

25/F, nagyon fura de mostanában velem is gyakran előfordult ilyen, az exemmel már több mint fél éve nem tartjuk a kapcsolatot, szakításunk után(majdnem 2 évig voltunk együtt) több mint egy évig még jóban voltunk, persze nem rögtön utána, eltelt kb. fél év mire elkeztünk újra találkozni, az volt a fura hogy nagyon jó barátok lettünk és ő bár aztmondta lehetséges hogy újra összejöjjünk a távoli jövőben most nem akarja mert még ki akarja élni magát(neki én voltam az első) és nem akar megcsalni, amit egyébként nem is tenne ha együtt lennénk viszont akkor meg nem élhetné ki magát, viszont a csavar az egészben az volt hogy gyakorlatilag minden egyes nap találkoztunk, nagyon sokat együtt voltunk és sok mindent csináltunk, teljesen olyan volt mintha járnánk csak nem volt fizikai kontaktus, sem csók se semmi, nagyon szeretett velem együtt lenni. Amiért nem beszélünk régóta az az hogy én gyanítottam valamit közte és a legeslegjobb barátom között de ők mindig is tagadták, aztmondták túlzottan féltékeny vagyok ahelyett hogy örülnék annak hogy a 2 legjobb barátom ilyen joban lett egymással, én akkor összejöttem egy másik lánnyal aki nagyon nagyon rég óta nagyon szerelmes volt belém és én is éreztem valamit csak nem mertem mert az exem utálta őt(talán pont azért mert érezte hogy ha összejönnék valakivel akkor az ő lenne), azzal magyarázta hogy nem hozzám való meg csúnya stb... pedig egy nagyon csinos lány, nem csak én szerintem és nagyon aranyos és kedves, hűséges és én vagyok neki a legfontosabb a világon. Miután összejöttünk, az exemmel vége lett minden, még a közösségi oldalakról is kitöröltem aminek válaszul minden egyes b.nőjével még az anyukájával(pedig nagyon jóban voltunk) is letöröltetett engem, pedig én azért tettem mert már nem bírtam nézni ahogy folyton komenteket és képeket raknak fel arról hogy hol voltak(persze nélkülem és milyen jól érezték magukat), ez után, ismerősöktől megudtam hogy valóbban hivatalosan is együtt vannak(kb. 1 héttel az "incidens után")!

Legtöbbször nem bánom az egészet mert egyrészt szeretem a mostani b.nőmet és jól megvagyunk, másrészt bár a srác nagyon hiányzik akit a legeslegjobb barátomnak gondoltam legalább megtudtam hogy mennyire álszent, pedig volt szó róla kicsit még elötte hogy ha az exem rányomulna akkor röhögve megmondaná a képébe hogy nagyon nagyon rossz ajtón kopogtat, igen, kiderült hogy mennyire őszinte volt... A lány(az ex) nem hiányzott mert azt éreztem hogy nagyon undorító dolog volt amit csinált, egyébként késöbb megtudtam egy olyan barátomtól akivel összevesztem gyakorlatilag az ő kérésére hogy azért volt ez az egész mert vele is össze akart jönni csak nagyon vonakodott miattam pedig neki is nagyon tetszett a lány aki erre meg folyton rágalmazott engem és hogy el kéne engem végre feljetenie hogy a barátja vagyok és összejönniük, majd amikor nem volt hajlandó ilyeneket hazudot neki hogy megbeszélte velem és nem zavarna aminek utána járt a srác és amikor megtudta hogy igen is zavarna ha egy jó barátommal összejönne azt mondta neki hogy akkor majd titokban járnak, a legvégére meg persze elérte hogy ne beszéljünk többé, legalább is csak egy ideig mert már jóban vagyunk megint a sráccal, de ez már neki is sok volt! Ezek után nem csoda hogy nem akarok már soha semmit az exemtől, leglább is az eszem ezt mondja! Mert elérkeztünk arra a pontra ahol igazán köze van a kérdéshez, mégpedig az hogy az utóbbi időben, de már az elején is egyszer-egyszer csak mostanábban nagyon sűrűn hogy állandóan vele álmodom és felébredek, többnyire hajnalban és legtöbbször a mostani b.nőm is benne van az álomba mint negatív személy aki szét akar szakítani minket, pedig a valóvilágban inkább fordított lenne a helyzet, az exem miatt nem jöttem össze a mostani b.nőmmel nagyon sokáig... Akkor amikor a mostani párom nincs az álomban akkor viszont gyakran intim kapcsolat is létrejön az exemmel! Amikor felkelek mindig nagyon rosszúl érzem magam mert azt érzem hogy vele akarnék lenni és nem a párommal és hogy nagyon nagyon hiányzik de a nap folyamán rájövök hogy az aki igazán szeret(legalább is láthatóan az akivel most vagyok és eszembe jut mennyi undorító dolgot csinált a hátam mögött!

Választ sajnos nem tudok neked adni hogy ez miért van, csak azt hogy nem vagy egyedűl, talán együtt rájöhetünk a dologra, azért is volt ennyire hosszú a válaszom hogy hátha volt nálatok is valami hasonló és talán valahol ot keresendő a megoldás! Viszont az az érdekes hogy az exem, akárcsak én, jártas az agykontrolban és lehetséges hogy megbánta ezt az egészet, lehet hogy tényleg hiányzom neki és így próbál üzenni nekem vagy talán az is lehet hogy pont meg akarja bosszúlni és azt akarja hogy szenvedjek és sírjak utána vagy el akarja érni csak rosszakaratból hogy szakítsak a mostani párommal! Ezt sajnos nem tudom, viszont megint csak érdekes lenne nekem is meg neked is ha kiderülne hogy a v.barátod ismeri e az agykontrolt, mert ha igen akkor lehet hogy ez az oka, ha meg csak nekem válasz hogy valószínüleg nem ez van a háttérben! Kiváncsian várom a kommentedet és elnézést kérek mindenkitől hogy ennyire kitöltöttem az odlalt!

2011. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még nem tetted túl madar rajta, menj diszkóba és szedj fel valakit
2011. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!