Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudat alatt irányítom a...

Tudat alatt irányítom a jövőt, vagy megérzem a sorsot?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyeségnek hangzik a dolog, de egyre jobban kiakaszt. 17 éves lány vagyok.. még nem volt túl sok barátom, de aki volt, mindegyiknél megéreztem, hogy kb mikor lesz vége a kapcsolatunknak. Az első ilyennél úgy voltam, hogy jó hát nem nagy cucc, lehetett gondolni hogy nem fog már folytatódni a dolog...aztán előfordult még néhányszor.. a legutóbbi esetben is volt ilyen megérzésem, de nem is törődtem vele, mert annyira jó volt a kapcsolatunk, hogy el se hittem volna hogy akkor vége..aztán hirtelen mégis.

Már komolyan nem tudom hogy mit higyjek :s Most van egy srác, akivel pár hete jöttünk össze, és már most vannak megérzéseim, pedig máskor ennyire az elején nem szokott lenni :s de annyira nem akarom hogy tényleg úgy legyen, nemtudom mit csináljak :(

(Egyébként csak hogy megemlítsem, néha előfordul hogy "megálmodom a jövőt". Nem konkrétan ugyan úgy, de a lényege ugyan az.)


Egy összezavarodott lány.


2011. aug. 12. 11:22
 1/4 anonim válasza:
parafenomén vagy, ha meg érzed hogy mikor lesz vége tegyél ellene
2011. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Won ***** válasza:
Próbálj arra asszociálni, hogy mily módon ér véget a párkapcsolat. Ha ezt megtudod, akkor meg is akadályozhatod.
2011. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Won ***** válasza:

lehet, hogy első csak így sikerült és az egészet túl misztifikálod és ezek uttán a többit már csak bevonzottad. Próbálj ellene pozítívan gondolkodni.


Won

2011. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

izé velem is előfordult már párszor, hogy megálmodtam a következő napot, de tök valósnak tűnt, de meglepődtem amikor az ágyamban találtam magam XD

ez először akkor történt, amikor az egész jövős dolog kezdődött. azt álmodtam, hogy az egyik osztálytársam mászik a fán és leszakad alatta az ág, másnap tényleg ez történt, de talpra esett

aztán asszem úgy három hónappal később megint álmodtam, az volt, hogy van egy lány aki piszkosul utálatos volt velem mindig, de jól fejbe vágta a tetőcserép a suliban, másnap féltem, hogy ez is valóra válik így amikor láttam ugyanazt csinálja, mint az álomban gyorsan oda mentem hozzá és megkértem fogócskázzunk, ő bele ment bár kissé vonakodva, pár percre rá lehullott onnan egy cserép ugyanoda ahol ő állt, akkor barátok lettünk

na meg volt pár ilyen még és teleholdkor még ébren is tudok ilyenekről és sokszor ha mondok valamit úgy magabiztosan és meglehet változtatni (például filmet vagy dolgozat eredményét nem) az olyan lesz amilyennek én mondtam

vagy csak a jövő látom?

szerintem veled is ez a helyzet

L15

2011. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!