Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek a Doctor létezik,...

Kellar J. kérdése:

Szerintetek a Doctor létezik, (Ki vagy, Doki? -ból) és ha igen akk h találhatom meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 16:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nem, de nagyon bírnám ha létezne :D, tuti jóban lennénk :D
2011. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
én spongyabobbal találkoznék szívesen, ő létezik? :D
2011. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%

Én hiszek benne,hogy létezik :)

Jó lenne vele összefutni.

Együtt mentenénk meg a világot :D Nem unatkoznák az biztos.

2011. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Én vagyok a Doktor
2011. júl. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Gőte válasza:

Zseniális lenne... igazán meginvitálnám magam utasnak... És kérnék tőle egy működő szonikust xD


Keress rá neten... a TARDIS-nak van iránítószáma :D


Habár a párhuzamos univerzumok elméletét tekintve, megtörténhet, hogy egy másik idő vágányon létezik a BBC által kitalált DW fizika, ha pedig az létezik valahol, akkor az univerzumok közti repedések is létrehozhatóak, próbálkozz...


Bár eleve már annak örülni kellene, hogy létezik egy olyan zseni a világunkban, akinek az elméletei segítségével lassan de biztosan megépíthetünk egy TARDIS-t :D

2011. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Gőte válasza:

Elgondolkoztam... Én, mint "nekem nincs veszítenivalóm" életfilozófia szerint élő figura forró fejjel beugranék a TARDIS-ba... Ahogy az összes többi elborult elme, aki ide irogat...

De könyörgök, gondolkozzatok már egy Idő Lord fejével... Ő mindenek felett állna... Ti pedig vakon követnétek, mert emberek vagytok... Végül életeteket adnátok a Földért?

Ismeritek... Ez a sorsa a legtöbb civilnek, akik a Doktorral utaztak...


Szóval köszönöm, ha létezne is, csak akkor ugranék be a TARDIS-ba, ha előbb elsajátíthatnám a regeneráció titkát... Alonss-y - Alonso...

2011. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

ez csak egy fikció (maga a sorozat) :/ sajna...

énis bírnám ha létezne... azt még inkább ha találkoznék is vele...

de sajnos nem létezik :/



UI: angliába még a 70es években volt pár emberke aki minden telefonfülkéről azt hitte,hogy egy TARDIS... szóval nem érdemes ilyen álmokba ringatni magunkat ;)

UI2: a sorozat írója egy zseni minden részt láttam és lenyűgöző 1-1ig mind (a régi sorozat mondjuk nekem csak a 3-4. Doctortól kezdet tetszeni(ekkor Sarah Jane Smith az utitársa... Elishabeth Sladen lenyűgöző szinésznő volt kár h áprilsban meghalt :(

2011. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Gőte válasza:

Igen, Sarah Jane... Akarom mondani Elisabeth zseniális volt.

Amikor még anno találkozott Tennel, majd Smith Dokival, mindig ugyanaz a sugárzó, zseniális személyiség volt.

2011. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
igen :( amikor olvastam,hogy meghalt,sírtam :(
2011. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Gőte válasza:

Mikor Ten, valamint a színész sereg elkezdett róla mesélni, hogy milyen is volt.

De csak ismételni tudom magam. A világ egy újabb jó embertől vált meg...

2011. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!