Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek a Doctor létezik,...

Kellar J. kérdése:

Szerintetek a Doctor létezik, (Ki vagy, Doki? -ból) és ha igen akk h találhatom meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 16:12
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

én szeretném elhinni, hogy létezik, de ha akarnád se tudnád megtalálni, talán véletlen. esetleg.

még nem vagyunk felkészülve rá, meg másra sem

egyetlen földönkívülivel sem tudunk kapcsolatot létesíteni, miért pont ő lenne az első. 9 akkor fog eljönni, ha kilátástalan lesz a Föld sorsa, és vele jön a sok rossz is , persze nem tehet róla. De ő is mindig ily3nkor azt mondja: Higgy bennem.

de tudod ezt ő is tudja, hogy a legnagyobb az ISTEN. ő ment meg nap mint nap, n3m a doki.

Szerintem higgy ISTEN - ben és a DOKTOR - ban.!!.

2013. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Igen létezik. :) Csak lehet, bizonyos korszakokban nem Doktorként ismerték. Keress rá a Saint Germain gróf névre a neten . :)
2014. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ebben az univerzumban szerintem nem, mert ahogy ismerem, nem sokáig tűrné, hogy sorozatot forgassanak róla. Viszont párhuzamos valóságokban végtelen számú is lehet belőle, szóval csak várnunk kell, amíg véletlenül pont a mi világunkba esik át valamelyikből ;)
2014. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 janoliuz válasza:
az lehet hogy ebben a dimenzióban nem de egy másikban létezik. Időutazók meg ha léteznek akkor már a megváltoztatott jelen-jövőben élünk. Nekem egy társasjátékomhoz van 3db figura (csak 3db)ettől függetlenül tegnap azt vettem észre hogy dupla annyi van.
2014. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!