Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Értelmes...

Mit gondoltok? Értelmes emberek azért teszik közszemlére ufó-észleléseiket (vagy hasonló személyek mint 404) mivel más céljuk van mint bekerülni a TV-be?

Figyelt kérdés

arra utalok hogy tudjátok mikor youtubeon látom hogy pista bácsi meg marika néni ufót látott akkor az annyira hihetetlen szintem már evidens hogy hülyeséget beszél,nem is lehet elhinni amit mondanak. és nem is hallok olyat hogy értelmes kinézetű ember mesél ilyenekről.:S


de most komolyan ha tényleg léteznek ilyen dolgok hogy a saját agyunkkal felvegyük a kapcsolatot idegen lényekkel.ezt miért nem tanítják?! szimplán mert ennél érdekesebb dolog nincs az életben, vagy mert talán egész nap a suliba lennék mer' annyira jó érzéssel töltene el hogy ilyet tanulok?!


esetleg vki rossz célra fordítaná a tudását:( ez meg nehezen tudom elképzelni. (pl a földönkívüli mondja h nincs helye a földön ennyi embernek ,vki komolyan veszi és elkezd mészárolni? ilyenre kell gondolni?)


szkeptikusok most ne.. ne mondjátok hogy mesevilágban élek. mert IGNORE lesz.köszi:)


2011. máj. 10. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
404 is mesevilágban él ! Vannak földönkívüliek tuti. De azért a hülyeségnek is van határa :)
2011. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
405-nek igaza van... elég nagy a világmindenség... De azért legyen már az emberekben valami nyoma az öncenzúrának...
2011. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sohasem a népszerűség hajszolása volt a célom. Csupán figyelmeztetni akartam az embereket a közelgő veszélyre.
2011. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
már megint ez a 404... hagyjátok már abba!
2011. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyjátok :D Hadd hülyítsék magukat a sok sületlen baromsággal :D De majd jön 2012 és én nagyokat fogok nevetni azokon akik ezeket bekajálja :D Nagyon vidám évem lesz 2012-ben. Nektek meg a pofáraesés éve lesz. Nagyot fogtok koppanni. :)
2011. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bárcsak így lenne...
2011. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát de most komolyan :DDDD Honnan szeditek ti ezeket az információkat ?:DDD
2011. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szenthelyi árpád, kicsit le vagyok maradva 2012-vel kapcsolatban ,hallottam mindent már.. linkelnél vmit a válaszaidból hogy te hogyan vélekedsz? köszi:)
2011. máj. 11. 14:51
 9/9 BlackSword ***** válasza:

Akik ennyire bíznak a világvégében, akkor azok nekem utalnák a pénzüket??? Mert ha világvége lesz, akkor már teljesen mindegy nem???


Vagy ennyire már nem is hisztek benne???



Én már előre várom, hogy majd jönnek 2013-ban az ezomókusok, hogy a szkeptikusok hibája miatt (mármint hogy léteznek) elmaradt a világvége...


És akkor mi van azzal a vak öregasszonnyal, aki vagy 5000-ig jósolt eseményeket??? Áhhh... Kicsit bonyolult ez nekem már...

2011. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!