Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » LastOne Left hogyan "világosod...

LastOne Left hogyan "világosodott" meg?

Figyelt kérdés
azáltal, hogy elolvasta az önvalós könyvet, s gyakorolta a benne leírt technikákat, vagy ez utóbbiakat figyelemre sem méltatta ?
2011. máj. 12. 14:26
1 2 3
 1/21 BlackSword ***** válasza:
22%

Amikor kinyitották a magánzárka ajtaját...

Na ő a másik IQ harcos...

2011. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom hogy világosodott meg, de nagyon sok jó dolgot ír aminek van igazságalapja.
2011. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a könyv csak rásegíthetett azokra a dolgokra, amik már benne voltak, szeretetet és kedvességet nem lehet könyvből tanulni.
2011. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Én is szeretném tudni, meg akarok én is világosodni +!


Olyan lehet mint a mátrixban amikor felébredsz

2011. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

hello.


a megvilágosodás körülbelül annyit tesz, hogy az egyén megérti mi van, vagyis megérti mi az ember, mi a világ és hogyan jelenik meg, és persze a legfontosabbat, hogy mi Isten. ennek megértéséhez természetesen szükség van egy bizonyos szellemi, értelmi "hozzáállásra", mert hiába mondják el valakinek, nem feltétlenül fogadja el, és könnyen megeshet, hogy badarságnak, mesének tartja azt, hiába van mögötte logikus, racionális magyarázat.


ha ez sikerült, akkor az egyén észreveszi, hogy a boldogsághoz nem is vezet út, mivel az út maga a boldogság, hogy Buddha szavával éljek...s innentől már tudatosan járja azt, úgymond látja a lába alatt...ekkor kezdhet végül is neki annak, ami az önvalós könyv végén van, ugye a bizonyos gyakorlatoknak, ami természetesen egyénre szabott, és igazából az az egyén idézőjeles magánügye, hogy melyiket csinálja és hogyan, és persze mikor(egyébként nagyon sokan csinálják a megértés nélkül is a gyakorlatokat, úgy hogy nem is tudják mit csinálnak éppen, és mi a végcélja ennek, de persze egy idő után ráébrednek, megvilágosodnak)...a dolog soha sem a személyről szól, hanem az Elvről...mivel ha a személlyel foglalkozunk, beleesünk abba a hibába, amit Jézus Krisztusnál követnek el sokan...ez utolsóért elnézést, csak megemlítettem, mert szerintem idetartozik, mivel a történetek szerint Jézus emberi mércével a maximális tudatállapotban volt, hiszen arra is képes volt, hogy manipulálja az anyagot, azaz a fizikai törvények felett áll, és ehhez az önvalós könyv meg is adja a magyarázatot, hogy végül is hogyan lehetséges a csodatétel.


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ennek a könyvnek pontosan mi a címe?
2011. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
LastOne Left, mi Isten ? Hogyan segít rajtunk ? Minek élek/ünk ?
2011. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

21:44

a válasz a végső kérdésre, a kérdések kérdésére : 42


üdv

26/F

noOne.Left

2011. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

a könyv pontos címe és szerzője a következő.


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége


Liza.


ha meg akarod kapni a válaszokat a kérdéseidre, elolvashatod a könyvet, ha az én szavaimmal akarod "hallani", akkor jelezz és mondom. megjegyezném, hogy a mű elég mély figyelmet igényel, és persze türelmet is. :)


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Köszi a címet


:)

2011. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!