Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » LastOne. Left ez elmagyaráznád?

LastOne. Left ez elmagyaráznád?

Figyelt kérdés

"Isten országa bennetek van, s körülöttetek. Nem fából és kőből épült házakban. Hasítsd szét a fát, és én ott leszek; emeld fel a követ, és megtalálsz"


Arra volnék kiváncsi hogy ez az idézet a világelmével,illetve az önvalóval kapcsolatos?


2011. aug. 7. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is így van, egyetértek vele.

Bárhova nézel mindenhol Istent látod. Pont úgy, ahogy a mennyországnak és pokolnak nevezett helyek itt vannak lent a földön és te magad választod meg, hogy melyikben szeretnél élni.

2011. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, én pl. ha előre nézek a Monitort látom.
2011. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Miért nem mész a Showder Klubba? Olyan jó humorérzéked van. Istenem, mekkora nyomorék...
2011. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
:( akkor azt mondod, csak káprázott a szemem, és a monitorom maga isten?
2011. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 10 deka farhát ***** válasza:
87%
Jó az idézet. És zzért nem is értem, minek járnak az emberek a templomba, miért hívják Isten házának meg stb. Miért imádkoznak (amúgy szépen kimunkált) szobroknak, mikor az meg bálványimádat. Fura egy vallás ez a keresztény, meg kell hagyni!
2011. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az élet létezése maga a csoda. Egyébként meg minden vallás fura, nem csak a kereszténység. Mindegyik a misztériumban hisz, és olyasmivel kábít amit jó lenne elhinni, hát el is hiszik sokan. Tulajdonképpen arról a legkönnyebb meggyőzni valakit amit ő maga leginkább szeretne hinni és arról a legnehezebb lebeszélni amiben hisz:-)) Ebből élnek az ezo ,,tudósok". Talán a kereszténységnek legalább van értelme. Mármint a legtöbbnek van terápiás haszna, hiszen a hit ereje erőt ad, gyógyít, támaszt nyűjt a lelki sebek gyógyításában. Még akkor is ha semmi alapja egyiknek sem. A keresténység jót képvisel, aki hisz benne annak sokat segít. Ez a lényeg, nem a magyarázatok. Az összes misztérium közül talán Isten létezése az egyetlen ami elgondolkodtató, a többi ezo-izé semmi. A magyarázat a tudomány dolga, az ezo csak kamu.
2011. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!