Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik jellemzik a halak csillagj...

Mik jellemzik a halak csillagjegyű és skorpió aszcendensü embert?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Azt hogy a halak vízben szeret élni a skorpió sivatagban és nem mellesleg azt hogy egy idiota retardál barom vagy!

Remélem kielégittő volt a válaszom!

Birom az ilyen selejt embereket akik ebben keresik önmagukat vagy a társukat!

2011. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első: te vagy a barom... (már meg ne haragudj, de ze volt az első gondolatom)

Mondom ezt én, aki annyira hiszek az ezotériában mint abban h három kisujjam van :D

De a csillagjegyek nem hülyeségek, jegyezd meg!

Egy oroszlán ritkán jön ki egy mérleggel. Az oroszlán olyan... erőteljes, vad. A mérleg belenyugvó, elfogadó.

A Nyilas rohadt kupis :D (Nagynéném és én is nyilasok vagyunk és minkettőnk sozába mintha egy kisebb bomba robbant volna :D).

Nem állítom, hogy eszerint kellene párt keresni, nem mondoim hogyha megismerkedünk egy helyes sráccal kérdezzük meg a csillagjegyét és végezzünk valószínűségszámításoka.t

De a csillagjgegy sok midnenért felelős, mondhatsz erre akármit.

És ne feledd, amiben te nem hiszel, attól az még létezhet

:)

Am a válaszom:

Sajnos ehhez nem nagyon értek, van egy-két halak ismerősöm és ők aranyosak, viccesek, megértőek, de néha szétszórtak :D

2011. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó!Te is ugyanolyan selejt vagy....mint a kérdező!
2011. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az vagyok. Egyik jellemzőm az egészséges mértékű - de nem túlzásba vitt - szkeptikusság, például az ilyen horoszkópos témakörökben, hülyülni persze egy ideig szórakoztató ezekkel is. Ha konkrétum érdekel, kérdezz. ;)
2011. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!