Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom bevonzani a...

Hogyan tudom bevonzani a szerencsét vagy elkerülni a balszerencsét? Van egy jel amitől félek hogy mindíg magamnál tartottam egy rózsafüzért ami szerencsét is hozott de arról leesett a kereszt és félek holnaptól mivel péntek 13-a mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
komolyan kezdem elveszteni a hitet az emberiségben
2011. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AAAH:) Kedves kérdező nem kell hinni benne az csak egy dátum a Péntek 13. ha nem hiszel benne nem is fog történni semmi ha várod a rosszat akkor az valósággá is válik, gondolj jókra az az ellenszere a balszerencse ellen.
2011. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami Feng-Shius dologgal biztosan kompenzálni lehet. Erősítsd az öltözékeden a Jangos dolgokat
2011. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackSword ***** válasza:
Éljen az az értelmi fertő...
2011. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem KÉT fekete macskám van,a péntek 13 buli nap volt jó volt meg minden csak vissza kellett menni az iskolába de a barátommal és jót szórakoztunk,Ma viszont2011:05:27 van és eltört a szemüvegem,megpofosztam egy gyereket aki fél fejjel nagyobb nállam,eltört az ujjam,otthon felejtettem a kajapénzt és szomjaztam és éheztem 14:00 ig.Fiú vagyok am.
2011. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!