Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek volt valami köze...

Szerintetek volt valami köze ahoz hogy Péntek 13. ka volt?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly Agusztus 13-án tört ki egy nagy vihar, az egész házunkba úszott a víz, dörgött az ég,villámlott.. Apáék merték ki a házbol a vizet.. Mindent újra meg kellett venni.. Nem tudjuk a mai napig sem hogy mért pont agusztus 13-án Pénteken tört ki ez a vihar! NEM IS TUDTUK AZT HOGY PÉNTEK 13-KA VOLT AZON AZ ESTÉN..

Mikor éjfél lett, hírtelen a vihar elált (nem egészen, de nem volt olyan nagy) mindenki lenyugodott, és lefeküdtünk aludni.. :-( Másnap mikor megnéztük a naptárat akkor jöttünk rá hogyha ma van szombat és 14-ke akkor tegnap péntek volt és 13-ka.. Nem vagyunk babonásak..


2011. jún. 24. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A légköri viszonyok nem figyelik a naptárat, és hétvégén is dolgoznak. ;)
2011. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!De nekem csak azért volt fura, mert ez a nap Álítolag bal szerencsés
2011. jún. 24. 11:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha bemeséled magadnak, hogy szar napod lesz, akkor szar napod lesz. Két éve akkor július 19, szombat volt egy szerencsétlen nap, amikor az egész országon piszok nagy vihar vonult át. Minket az autópályán ért, útban a Balatonra. Nem viccelek: 20-szal se lehetett menni az autópályán.
2011. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:-( Nem mesé(t)lem be magamnak. És téged is nagyon sajnállak :-( Meg mindenkit aki akkor ott volt
2011. jún. 24. 12:09
 5/14 anonim ***** válasza:
valahol Zenta környékén élsz? ;)
2011. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

velem eddig csak szerencsés dolgok történtek péntek 13-án...

meséld be magadnak hogy szerencséd lesz

2011. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"valahol Zenta környékén élsz? ;)"


Nem! :-) Talán te igen?

2011. jún. 24. 15:50
 8/14 A kérdező kommentje:

"velem eddig csak szerencsés dolgok történtek péntek 13-án...

meséld be magadnak hogy szerencséd lesz"


Mint mondtam még azt sem tudtuk hogy péntek 13-a volt :-)

2011. jún. 24. 15:51
 9/14 anonim ***** válasza:

13:05 vagyok.

igen,zentai vagyok, azért is kérdeztem h itt a környéken élsz-e,mert volt itt pont aznap egy cuki kis vihar :S

2011. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Az eddigi péntek 13-áid eseménytelenül teltek. Egyszer történik valami és rögtön kapcsolatot feltételezel. Nincs miért :)
2011. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!