Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Beköltöznél / élnél egy olyan...

Beköltöznél / élnél egy olyan lakásban vagy házban, ahol tudod, hogy gyilkosság történt?

Figyelt kérdés
Ha emellett az adott ingatlan paraméterei által biztosított lenne a lakhatása? Ha igen/nem, miért? Mi riaszt el benne?
2011. máj. 24. 03:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ismerem azokat a horror/thriller filmeket, ahol ilyen házba költözik a család aztán nincs maradásuk, mert annyira sok "furcsa esemény" történik. Ugyanakkor én nem hiszem azt, hogy bármiféle negatívummal járna az, hogyha ilyen házban lakna az ember.

A racionalista énem szerint: nem hiszek abban, hogy a meggyilkoltak szelleme ott kísértsen.

A kicsit ezo-befogadó énem szerint: ha van is a legyilkoltaknak szelleme, pont nekem, egy olyannak, aki később ment oda lakni és nem tehet az egészről, semmi köze hozzá, miért akarna ártani?

2011. máj. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A halottak nem járnak vissza. Laktam olyan házban,ahol az előző tulaj öngyilkos lett. De a szüleim is abban a lakásban haltak meg,amelyikben éltünk. Senkinek a szelleme nem jött vissza.
2011. máj. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Én nem költöznék bele.Nem is az esetleges szellemjárás miatt, hanem azért mert hiszek benne, sőt, tapasztalatból tudom, hogy minden esemény nyomot hagy maga után, ami különösen az erre érzékeny emberekre hatással lehet.Az ilyen zavaró energiáktól nagyon nehéz megszabadulni.

Persze vannak olyanok is, akik ebből semmit sem éreznek meg, nem is törődnek vele, de ott van még a szinkronicitás lehetősége is, ami szintén egy érdekes dolog.

2011. máj. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
nem. olyan házba sem szivesen költöznék ahol már éltek előttem.
2011. máj. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
59%
Előfordulhat attól még hogy nyomasztó a lakás és bármit csinálsz vele, nem lesz soha egy otthon...
2011. máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
Szerintem így sincs kizárva, hogy olyan lakásban/házban lakik valaki, ahol történt ilyen, csak nem tud róla. Ez a lakás, amiben jelenleg lakom, megvan vagy 30 éves, akár itt is simán történhetett ilyen, hát még egy ennél is régebbi lakásban...
2011. máj. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Be, feltéve ha nem azért volt gyilkosság, mert olyan rossz a környék. Szóval ha nem kellene tartanom tőle hogy megismétlődik akkor igen. Szellemekben meg ilyesmikben nem hiszek.
2011. máj. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem, nekem rossz érzésem lenne ott...
2011. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most is olyanban laksz, csak nem tudsz róla. De ez akár rám is igaz lehet.
2011. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen. kivéve, ha tényleg olyan környék, hogy majdnem mindennaposak az ilyen dolgok. Sok házban haltak már meg, új házat építtetni kevés embernek van pénze.
2011. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!