Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek Istenben? Vagy reálisa...

Görög Ferenc kérdése:

Hisztek Istenben? Vagy reálisabb az evolúció?

Figyelt kérdés

Hisztek Istenben? Vagy reálisabb,hogy egy nap leszáll a hátsókertemben E.T. ?

Én ateista vagyok, de sokat töprengek ezeken a kérdéseken, ha "hihetek" az interneten található dokumentumoknak, akkor bizony nem létezik Isten....


2011. okt. 19. 21:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%

Ezek egyáltalán nem zárják ki egymás létezését.

Én hiszek Istenben is és a földönkívüliekben is.

2011. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszek Istenben, viszont nem tagadom, hogy létezne. Annak semmi realitása nincs, hogy megteremtette a földet, meg a Biblia nagy részének, de ez nem zárja ki azt, hogy Isten létezik. Viszont ha létezik, akkor is kevés esély van rá, hogy úgy ahogy "kitaláltuk".
2011. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 wartburg353s ***** válasza:
43%
Én hiszek benne, hogy Isten létezik, és erre nekem pont az evolúció az egyik érv. Elég kicsi a valószínűsége, hogy pont úgy jöttek volna össze a körülmények, hogy egyáltalán az élet kialakulhasson csak úgy a semmiből, hát még az egész evolúciós folyamat lezajlódjon nélküle..
2011. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 x) ***** válasza:
81%
Nos, attól hogy a Biblia nem hiteles még létezhet. Én sem hiszek benne igazából, pedig 8 évig próbálták teletömni a fejemet vele. De abban hiszek hogy van valami ami irányítja az életünket, bármi is legyen a neve... Az evolúció szerintem is reálisabb, bár tényleg nem zárják ki egymást.
2011. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
38%

Isten... UFO... Mohamed... Alah...


UGYAN AZ AZ ENERGIA, nincs alakja, formája, ez mind a Vonzás törvénye, a TITOK! Csak külömböző módon értelmezve.


www.titokfilm.hu

nézd meg a titok c. filmet, keresd ki a lenti listából

2011. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
87%

egy híres gondolkodó azt vallotta, hogy kezdetben az embereknek nem volt vallásuk.. aztán az ember "kitalálta" Istent.

én személy szerint mindent lehetségesnek tartok, hiszen arra is h az élet kialakuljon annyi esély volt mint hogy egy főemlőst írógép elé ültetsz és elsőre legépeli neked a rómeó és júliát.. magyarul nemsok :D ennyi erővel bármi létezhet..

vannak akik azt állítják h nincsenek földönkívüliek - végülis 50% h igízuk van.. mert vagy vannak vagy nincsenek :D

Isteen pedig felfogás kérdése, nekem Ő a világmindenség, a Földanya és az univerzum, egy örök rejtély, melyet sohasem érthetek meg teljesen és ami éppen ezért szép :)

2011. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
59%

én nem hiszek Istenben


nekem az a véleményem,előbb "szállna le a hátsó kertben E.T.",minthogy ide jöjjön egy fehér ruhás,szakállas bácsi,hogy -Heló,szia,szvsz,én vagyok Isten!!


13l

2011. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
69%
Én nem hiszek Istenben, nekem az evolúció reálisabb elmélet, de nekem az sem valós, hogy E.T. majd leszáll az udvaron. Viszont hiszem, hogy van élet máshol is. Mindenesetre tiszteletben tartom azok véleményét is, akik hisznek Istenben. Ez hit kérdése. Aki hisz Istenben, számára létezik Isten. Aki nem, ő más dolgokban hisz.
2011. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
28%
100%ig biztos vagyok benne hogy létezik Én szerencsére jeleket látok, bár már megszoktam őket, azért tényleg félek hogy megfogok halni mert nem csinálom azt amit kell:S
2011. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
48%

"Isteen pedig felfogás kérdése, nekem Ő a világmindenség, a Földanya és az univerzum, egy örök rejtély, melyet sohasem érthetek meg teljesen és ami éppen ezért szép :)"


Teljesen egyet értek ezzel a kommentel.:)

2011. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!