Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik ezek a furcsa dolgok, mi...

Mik ezek a furcsa dolgok, mi történik velem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom melyikkel kezdjem...

Minden reggel 6-kor kelek fel, ezért 6-ra van beállítva az ébresztős óra is. Hat óra helyett pár (nem egymást követő) éjjel 2-kor csörgött, de csak 2-t aztán abbahagyta. Van egy kis játék szintetizátor a szobámban, kikapcsolt állapotban hajnali 2-kor 2 billentyű lenyomódik rajta (mindig ugyan az a kettő)

A következő történet, hogy egyik éjjel arra keltem, hogy kopognak a szobám ajtaján. Azt hittem, hogy kisöcsém, úgyhogy kiszóltam, hogy gyere be. Kinyílt az ajtó, de egy lélek sem állt az ajtó előtt. Olyan sokkot kaptam, hiába próbáltam sikítani, nem jött ki hang a torkomból.

Volt olyan, hogy majdnem aludtam, amikor a szívem elkezdett gyorsan verni, nem tudtam megmozdulni, beszélni, a szemem nyitva volt. Egyszer csak láttam magam felett egy lányt (hasonlított rám, vagy majdnem úgy nézett ki) átlátszó volt, mintha odavetítették volna, ugyanúgy feküdt ahogy én, és ahogy meg akartam mozdítani a karomat, az enyém nem mozdult, de az övé igen, a lábakkal, fejemmel is ugyanez volt, pislogással is. Az az alak elkezdett hozzám közeledni, amikor közel volt el akartam kezdeni rángatózni, eltolni magamtól, de azaz alak akart engem eltolni, pont azokat csinálta, amiket én akartam, én persze mozdulatlanul feküdtem tovább. Végül "belém szállt" olyan volt, mintha zuhantam volna. Amikor "lezuhantam" hirtelen felkeltem, az izmaim összerándultak, elkezdtem 1 mp-ig rángatózni, és felültem az ágyamban (mintha felkeltem volna)Nagyon megijedtem, halálfélelmem volt, mert nem tudtam, hogy mi volt ez.

A harmadik eset: Úgy éreztem, mintha valaki nézne, miközben fekszem, ezért kinyitottam a szemem (hirtelen, mert megijedtem) abban a szent pillanatban becsapódott az ajtóm (azaz érdekes ebben, hogy az ajtón mindig, de mindig be van zárva éjszakára) Nem képzelődtem, mert az egereim ugyanabban a pillanatban mikor az ajtócsapódás történt és mikor kinyitottam a szemem az egereim (van 2) annyira megijedtek valamitől, hogy elkezdtek ugrálni, eszeveszetten rohangálni és sírni (pedig nem szoktak)

Olyan is volt, hogy arra keltem fel éjjel, hogy valami van a takaróm alatt, és éreztem, ahogy mászik felfelé, hirtelen odakaptam, de nem volt ott semmi.

Köszi a válaszokat, ötleteket. 17/L


2011. máj. 29. 13:24
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Fényes volt a lány? Velem ugyanez volt, csak kb 2 honap után már fojtás és égési karmolát ejtett rajtam.De nekem egy férfi volt. És nekem is kopogott és ajto kilincset mozgatta. Közben én 1edül élek. És volt amikor nyomást éreztem a mellkasomon és szemem kinyitottam de hag nem jöttki a torkomon meg mozogni sem tudtam. Gondolatban imádkoztam és megszünt. De volt h csak adott pillanatban használt. És volt ugy hogy egy éjszaka 3 szor is jött,és szoba kivolt hülve mindig. hajnal 1 ora után jött mindig nekem. De legjobban fél 3 kor! De már elűztem ősi imákkal. Ird ki az e-mai cimedet ,mert ez valószinü h egy árny vagy elementál .És megfog szünni! Nekem már halálfélelmem volt és sirtam is fiu léttemre,pedig nem szoktam!
2011. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Összeszedetlen volt előző mondataim. Remélem érthető azért :)
2011. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Ám lenne még pár kérdésem hozzád. Msn vagy skype on. Mivel hosszadalmas.
2011. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Szegenykem nem lennek a helyedbe de tudom milyen erzes tapasztaltam.probald meg eloszor a szentelt vizet menny el a templomba es vigyel haza .majd martsd bele az ujjaidat a szvizbe es ajtora ablakra csinalj kereszteket.ha pedig ismet lezsibbasztana az a szemely akirol irtal .vagy erzed a jelenletet kezdj el imatkozni de magadba ne hangosan .engem anno elvitt edes anyam egy oreg cigany jos nenihez .aki adot egy keresztet amin jezus volt es azt kellett hordanom nyaklanckent .es be valt .
2011. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
előttem kommntelő .téged el lehet érni msn en?
2011. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
30%

Ja, en is lattam ezt a filmet de meg feliratosan. :)


u.i.: A tudatmodosito szerek artalmasak am az egeszsegre!

2011. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Érthető volt, persze. A lány mögül fény jött, ahogy nálad is volt. Meglepő, hogy van egyezés két történet között. :O:O
2011. máj. 29. 13:47
 8/49 anonim ***** válasza:
Előttem kommenelő te seg gfej vagy. Majd ha teis annyit fogol idézni mint én és kifogsz 1 ilyet, majd akkor irj hülyeséget. Nem szoktam rosszat kivánni,de neked kivánom ,hogy tapasztald meg ezt a rosszat.
2011. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Elsőnk mikor láttam arra keltem fel h fejemhe hajolt és csak a szja meg orralátszodott de fényes volt. Azért mondom h elemetál ami negativ!
2011. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:44


Te mi a fenének látogatod az EZO-témát? :@:@ Ha veled történnének ilyenek, összesz*rnád magad, én meg jót röhögnék rajtad!

2011. máj. 29. 13:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!