Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa dolog történik velem...

Furcsa dolog történik velem miért van ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Furcsa amit írni fogok, de nem kamu!

Szóval, nagyon ritkán történik (kb fél /évente 1x), hogy elalvás előtt félálomba merülök, észlelem, hogy mi történik ugyanakkor már látom az álomképeket. Na eddig nem is különös, de egyszer csak elkezd sipolni a fülem ill a hangok eltompulnak, és egy fura érzésem támad mintha valami be akarna szippantani, és érzem is a nyomást a fejemben. Mikor régebben ilyen volt nem engedtem ennek az érzésnek és felriadtam, mert még tudtam kontrolláni magam, de tegnap este hagytam, és rámjött egy erőteljes remegőgörcs. Nagyon megijedtem. Ritkán történik és általában akkor, ha nagyon kimerült vagyok. Kérem aki tud segítsen! Köszönöm 18/L


2010. júl. 29. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell segíteni, ez normális.
2010. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
neurológiai, és lelki eredetű okai lehetnek. Nagyon sok mostanában az ilyen eredetű probléma. Nem tudom mi lehet az oka, de manapság már nagyon kevés a normális ember. Idejében el kell kezdeni az ilyen betegségekkel foglalkozni, mert pánikbetegség lehet belőle.
2010. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát, nem tudom mennyire normális az ha úgy érzem, mintha valami be akarna szippantani, ésközbe szabadesés érzetem van. Nagyon furcsa annál jobban mint amennyire le tudnám írni..
2010. júl. 29. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez testen kívüli élmény akarna lenni,a remegés azért lehetett,mert annak ellenére hogy hagytad,hogy megtörténjen,féltél az eseménytől,mert nem tudtad,mi ez.Nem kell félned.De lehet az is,hogy a kimerültség hozta elő nálad ezt az élményt.Próbáld elkerülni azt,hogy túlságosan kimerülten kerülsz ágyba.
2010. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet, hogy paranormális vagy, és látod a holtakat és érzed az erejüket. Eddig 2 ugyanilyen esetről hallottam, mindkét ember egyszer furcsa módon eltűnt, valószínűleg beszippantotta őket az a szívóerő, és ők a tér-idő kontinuum másik oldalán vannak, és valószinűbb hogy a pokolban, onnan jöhet a szippantóerő is.
2012. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!