Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez jól esik nektek? (Kérdésed...

Killgun kérdése:

Ez jól esik nektek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Bocsánat de...aki nem hisz az ezotériában minek jön ide?Naponta látok ilyet:Aaa kamehamehaaa!,küldj rá 2 pokemont!,ne szívj annyit,stb...Sőt sok kúltúrált hitetlen is van itt.De minek belegázolni más hitébe?Ne haragudjatok,de ez már szánalmas.Mennyetek az elektronikai fülre,szerelem fülre,stb...de ne ide!Ide csak hívők jöjjenek!Köszönöm!Egyébként kiegészítem itt is az idézetet:3 dolog végtelen:Az univerzum,az emberi hülyeség és az ego...Nem minden paralízis,nem minden betegség és főleg nem mindent vagyunk képesek felfogni ebben a testben...Köszönöm ha elolvastad és most:Szkeptikusok,írjatok!
2011. máj. 29. 15:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem van értelme annak ha a szkeptikusok odaírnak. Legalább ők elmondják hogy ne tömjék tele a fejét hülyeséggel az embernek.
2011. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Figyelj,szerintem ha valaki kulturáltan írja le azzal nincs nagy baj.(vagy mégis) Egyébként miért ne jöhetnénk ide? Például én van amiben hiszek és van amiben nem. Úgyse tudsz megakadályozni,abban hogy írogassak ,mert nem ártok vele senkinek szóval jelenteni sem lehet.
2011. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Első igazad van. :) Milyen unalmas lenne már,ha mindenki csiribúzna egy kérdésnél és semmi más nem történne. Valakinek észhez kell téríteni az embereket.
2011. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Senkit nem szoktam leszólni a hite miatt, viszont ha rákérdez valamire, amiről úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy természetfeletti, esetleg "racionális" magyarázat is lehet rá, akkor felhívom rá a figyelmét. Nem zárom ki, hogy léteznek olyan dolgok, amiket még nem ismerünk, amik túlmennek a tudomány határán, de sokszor tényleg természetes oka van annak, ami első pillantásra természetfelettinek látszik.

Az nekem sem tetszik, hogy alapból lehülyézik itt egymást az emberek, csak mert egyik hisz valamiben, a másik meg nem.

2011. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De pont ez az.Nem segít!Látod?Te sem gondoltad át...nem vagy nyitott.Ha valaki így írja le a véleményét:"Hát szerintem ilyenek nem léteznek,de ahogy leírtad,vigyázz vele."Az oké...Nem sérti fel más hitét de ezek:"Óhh ne szívj már Marit te beteg!Menny pszihológushoz,aztán irány a diliház!Ilyen nincs!Nem létezik!"Ez már a rosszindulat felsőfoka...Megsérti más ember hitét...Megsérti magát az embert...Nézzétek.EZzel megakadályozzátok a spirituális fejlődésünket.Nem kell elismernetek,hogy van.Azt ismerjétek el,hogy van amire nincs magyarázat,és mi ezekre adunk választ,amik valósak,ha hiszitek,ha nem.Sok dologra vagyunk képesek.Csak menjetek el innen.Ennyit kérek minden hívő nevében.
2011. máj. 29. 16:08
 6/21 anonim ***** válasza:

Nézd. Nem szóltam le senkit,sőt nyitott vagyok új dolgokra,de van azért határ is.PL. milyen az,hogy valaki elmeséli hogy tegnap meglátogatták az idegenek és kivették a bordáját?! Azért aki belegondol ebbe,rájöhet hogy nem tűnik túl valósnak. Én is hiszek sok dologban,vannak itt egészen érdekes dolgok is,amiket eddig nem tudtam. Pl.: alvásparalízis,asztrálprojekció stb. ,de ezekben a 404-es dolgokban nem hiszek,tudod a krixkrax-ok meg ezek.

És én nem fogok elmenni,mert nem vagyok teljesen szkeptikus,érdekelnek dolgok,például még az álomfejtés is és a horoszkóp.

2011. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ezekkel nincsenek bajaim!De belőletek keveset látni.A legtöbb jön harri potterezni.Ezek elmehetnek.Ugyan ti is akadályoztok minket a fejlődésben néha,de ahogy írtátok,amire van más magyarázat le lehet írni.Ki lehet kutatni meik igaz!Ha van rá magyarázat akkor a szkeptikus válasz igaz,ha nincs akkor a hívő.Ezzel nincs baj!Én is vizsgáltam már meg dolgokat.Van amikor csak természeti gondok voltak,pl egy szobában nagy volt a mágneses mező a sok elektromos cucc miatt,máskor meg nem volt semmi megmagyarázható baj.Tértisztítás,és máris ment minden ahogy kell.Ide nem jön most pokemonos szkeptikus :') De engem ők zavarnak nagyon...Titeket kizárlak a hitemből persze.De ha felidegesít valaki,azt nehéz...
2011. máj. 29. 16:13
 8/21 A kérdező kommentje:
Előttem író:Ezt is elfogadom!Látod?Ilyen egy értelmes szkeptikus!Most írtam le mivel van baj.Az idegenes témákat én sem bírom...Azokban annyira hiszek,hogy 1x láttam valami beazonosíthatatlant.De lehetett más...De az agykontrollos,vagy mágia témakörökben majdnem minden igaz...
2011. máj. 29. 16:15
 9/21 A kérdező kommentje:
De amúgy én is mindíg ezt mondom:Mindenki másban hisz,csak el kéne fogadni.
2011. máj. 29. 16:18
 10/21 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy értelmes ember módjára tudtam beszélni veled. :D
2011. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!