Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyszerüen nem tudom felfogni,...

Egyszerüen nem tudom felfogni, hogy lehet, hogy fejledt technológiával rendelkezö, "értelmes" lények, hogy képesek ilyen badarságokban hinni mint amiket ide irogatnak?

Figyelt kérdés
Komolyan, én tiszteletben tartom mások hitét, de ilyenek hogy "kificamodott a bokám, beteg vagyok szellemek üldöznek?" meg "jönnek a reptoidok" esetleg "megátkoztak?" túlmennek mindenen! Ez már nem a sötét, babonás középkori Európa, hogy a létbizonytalanság és a tudatlanság miatt ilyeneket higgyünk...
2011. jún. 2. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Akkor mondok valamit:


Jelenleg is rabszolgatartás folyik, csak "fizetést" adnak, nem szállást, meg kosztot.

Az iskolák munkavállalókat termelnek, nem pedig gondolkodó embereket.

A politika csak álca, a média hipnotizál.


Mintha valakiknek mindez az érdekében lenne.

Akkor most állj neki gondolkodni.

Azért még vagyunk páran, üdv a klubban.

2011. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ki lenne a 'Rabszolgatartó'?
2011. jún. 2. 20:39
 3/16 anonim válasza:
100%

Mert az ostobaság határtalan...lassan már azt hiszem, én vagyok az egyetlen aki az életét nem a horoszkópja valamint a karmájának változásaihoz igazítja...


de senkinek nem ártanak vele, csinálják csak, ha ettől jobb lesz nekik

2011. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Neménvagyokaz ***** válasza:
78%

Én meg azt nem értem, hogy FEJLETT technológiával rendelkező értelmes lények hogy nem bírnak helyesen írni főleg, hogy autókorrekció is van ezen a fórumon. -.-

Am. mindenki abban hisz amiben akar.

2011. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Isaurát kérdezd meg, akinek anno Magyarországon pénzt gyűjtöttek, hogy kiváltság a rabszolgasorsból. xDDD Így mondja valaki azt, h nem a sötét középkorban élünk, holott az emberek ugyanolyan hülyék. :D
2011. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A cégek, munkáltatók. Ja de még honnan tudnád, majd megtudod.
2011. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy pillanatra azt hittem, hogy valami földönkívüli- összeesküvésre gondolsz! Igen, ez igaz a legtöbb gyerek, felnött nem gondolkodik, csak teszi a dolgát mert kell. Tényleg hasonló a rabszolgatartáshoz. (elnézést, nem mindig rakok ékezetet, mert nincs hosszú ö,ü a billentyüzetemen)
2011. jún. 2. 20:54
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Én meg azt nem tudom felfogni, hogy ha már olyan fejlett technológiával rendelkezünk, mégsem tudunk helyesen írni, miért nem használjuk legalább a helyesírás ellenőrzőt?
2011. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert ez egyszerűbb
2011. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én már csak nevetek rajtuk. pár év és úgy is kinövik...

emlékszik valaki amikor itt levelet szerkesztettek Orbánnak az invázióval kapcsolatban? na, kb onnantól biztos vagyok benne hogy 13 évesnél idősebb követője nincs 404-nek

2011. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!