Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyszerüen nem tudom felfogni,...

Egyszerüen nem tudom felfogni, hogy lehet, hogy fejledt technológiával rendelkezö, "értelmes" lények, hogy képesek ilyen badarságokban hinni mint amiket ide irogatnak?

Figyelt kérdés
Komolyan, én tiszteletben tartom mások hitét, de ilyenek hogy "kificamodott a bokám, beteg vagyok szellemek üldöznek?" meg "jönnek a reptoidok" esetleg "megátkoztak?" túlmennek mindenen! Ez már nem a sötét, babonás középkori Európa, hogy a létbizonytalanság és a tudatlanság miatt ilyeneket higgyünk...
2011. jún. 2. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Már nincs messze az idő amikor majd ti is belátjátok, hogy a reptoid invázió egyáltalán nem csak a képzelet szüleménye.
2011. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is beállok gyarapítani a "hitetlen fejleTT" emberek táborát. Olvastam valahol, hogy már a SETI egyik kiváló tudósa sem foglalkozik többet az UFO-kutatással, mert egy igazán kézenfekvő bizonyítékot sem találtak arról, hogy tényleg létezne rajtunk kívül intelligens faj. Amik valóban hitelt adtak volna, később azokról is bebizonyosodott, hogy csak kamu volt az egész. Hát, ennyit erről az egész világvége, meg idegenfaj elméletről, akik majd rendet tesznek ezen a bolygón. Bocs, háttal nem kezdünk mondatot.
2011. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek válaszolom, hogy ha felmászunk egy fára, messzebbre látunk. Egy magas hegyről még messzebbre. Szóval feljebb és feljebb törekedve esetleg olyan dolgokat láthatunk, amiket innen lentről nem láttunk, nem is mertük volna elhinni, hogy léteznek.

Itt egy egyszerű kis élménybeszámoló.

[link]


Itt meg egy tanmese: [link]

2011. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És itt meg valami,amin érdemes elgondolkodni: "egy elven alapszik az iskolák nagy része,ami az újjászületésből ered.Viszont tönkreteszik a suliban ezt az elméletet,azt hogy higgy és ne kutass!Hidd el,amit a tanár megtanít neked és ne kérdezd ,hogy miért tanítja neked éppen mind azt,és hogy miben segít neked ez a tudás.Hidd azt és higgy abban amit tanítanak neked az iskolában!Ez egy hibás hozzáállás!Mert nem kutatni ostobaságot jelent,mert ha nem próbálod megtalálni a legrejtettebb gyökerét a dolgoknak,az azt jelenti hogy nem fedezted fel valójában azt a dolgot.."
2011. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

És ezt érdemes lenne mindenkinek végignéznie,mert rengeteg bizonyíték itt van az orrunk előtt,de be vagyunk tanítva,hogy semmit ne higgyünk el!


http://www.youtube.com/watch?v=y47sh_iXpik

2011. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
21:58, szuper! Köszi! Na ezért érdemes ide járni!
2011. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!