Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tízmilliószoros napok: mikor...

Tízmilliószoros napok: mikor lesz újabb tízmilliószoros nap ebben az évben? Ezt van jogom megcsinálni, vagy ha megteszem, azért Isten engem rettenetesen meg fog büntetni? Bővebben lentebb.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy engem nagyon vonz egy bizonyos vallás, de nagyon szigorúak az erkölcsi szabályai, ezért nem merném azt felvenni, mert úgy érzem, nem tudnám azt teljesíteni. Nagyon közel áll hozzám a testvérem, és ha ő vallást váltana, és felvenné azt a bizonyos vallást, akkor már más lenne a helyzet, mert a tesóm ott állna mellettem, mint mindig.

A tesóm római katolikus, engem is annak kereszteltek.

Hiszek az ezotériában, a tesóm nem, ezért nem is mondtam el neki tervemet, vagy ha el is mondanám neki, semmit nem tehetne ellene.

Az az ötlet pattant ki az agyamból, hogy az év valamely tízmilliószoros napján arra fogok nagyon erősen koncentrálni, hogy az univerzum úgy irányítsa a dolgokat, hogy a testvéremmel olyan események történjenek, amelyek hatására megszereti, majd teljes meggyőződése tudatában felveszi azt a bizonyos vallást, majd engem is meggyőz, és végre megoldódik az összes problémám, és 2012 elejére nem lesz nálam boldogabb ember ezen a glóbuszon.

Szerintetek ezt van jogom megcsinálni, vagy ha ezt megteszem, akkor azért Isten nagyon mérges lesz, mivel ezáltal Isten helyébe lépek, és ezt a hatalmat olyasmire használom, amihez csak Istennek van joga?

Barátnőm másfél órán át üvöltözött velem, amikor ismertettem vele tervemet: ő is hisz az ezotériában. Azt mondta, hogy a saját életemmel azt csinálok, amit akarok, úgy ba..hatom el, ahogy akarom, de másokét nincs jogom tönkreba..ni. Így mondta, mert annyira mérges volt rám. Azt is mondta, hogy majd meglátom, rettenetesen megbüntet engem majd ezért az Isten.

Szerintetek sikerülni fog a tervem?

Ha sikerülne, akkor úgy, de úgy örülnék!!

Akkor a tesóm nagyon sokat tudna nekem segíteni, megszabadulnék az összes félelmemtől, és végre a szívemre tudnék hallgatni, ami követeli azt a bizonyos valamit, de az értelmem szembeszáll. Ha az univerzum segítségével el tudnám érni, hogy a testvérem felvegye azt a bizonyos vallást, akkor a testvérem segítene letörni értelmem ellenállását, segítene legyőzni félelmeimet, és végre a szívemre hallgathatnék, és nem lenne nálam boldogabb ember a Földön.

Hozzáértők, légyszi segítsetek! Hogyan álljak neki tervem megvalósításához, hogyan vigyem véghez. Lehet, hogy ez egy ocsmány, aljas, sátáni tett lesz, de számomra nincs más út, vagy ez, vagy a megőrülés. Inkább ezt választom, és belerángatom azt, aki az egyik legközelebb áll hozzám, aki megvédett kicsi koromban, amikor meg akartak verni a nagyok, stb. De talán azt is el tudom érni az univerzum segítségével, hogy a testvérem így is boldog legyen.

Kérem, csak olyanok írjanak, akik hisznek a tízmilliószoros napok erejében!

Üdv: egy lány


2011. jún. 11. 23:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Megteheted, de nem fog összejönni, mert nem teremthetsz más életében, csak a sajátodban.

Isten pedig nem szokott megharagudni.


"Arról van szó, hogy engem nagyon vonz egy bizonyos vallás, de nagyon szigorúak az erkölcsi szabályai, ezért nem merném azt felvenni, mert úgy érzem, nem tudnám azt teljesíteni."

Kívánd azt, hogy meg tudd tenni.

2011. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, miért ne gyakorolhatnád azt a vallást, amelyiket te szeretnéd? Istennek nincs kedvenc vallása, vagy vallásai, nem fog azért megbüntetni, mert áttérsz egy másikra... ezt megteheted a testvéreddel együtt, ha neki is szimpatikus, de egyedül is nyugodtan.
2011. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, a tesóm nélkül nem fog menni, mert nagyon össze vagyok nőve vele lelkileg, és mindig neki szólok, ha nem merek megcsinálni valamit, és ő mindig segít olyankor, de most nem tud segíteni, mert esze ágában sincs vallást váltani, ezért őt kellene először az univerzum segítségével megváltoztatnom.

Nagyon szeretem a bátyámat, és ha valami baja lenne, megőrülnék. Tényleg csak ő tudna segíteni nekem, de előbb őt kéne megváltoztatni valami természetfeletti erő segítségével.

Üdv: 29/L

2011. jún. 11. 23:55
 4/41 Ludens ***** válasza:
100%

Lehet hogy papíron Katolikus vagy, de kb semmit sem tudsz a hitedről.

Elősször is a szabad akarta szent az Ördög előtt, Isten angalai előtt, de még Isten előtt is . Ha te ezzel a valamivel képes vagy így befolyásolni a testvéredet akkor ebben az esetben túlteszel a keresztányek mindenhtaóján :)

Mászodszor is. Ne attól félj hogy megbütet azért mert Istent akarsz játszani, ha büntetne azért tenné mert ilyesmikben hiszel az aranyburjú imádóit és a többi pogány dolog pedig tüzzel vassal irtanndó főleg a Római katolikusoknál a pokolra küldik őket mind. Ottvan a bibliában (és a történelemben ) tessék elolvasni.

Harmadszor: A keresztény erkölcsöket nem tudják betartani az emberek tömegei :) kíváncsi lennék ennek a vallásnak a követőire .


Tedd azt amit tenni szeretnél, ne félelemböl élj mert az csak fél élet. Ha nem érzed magad katolikusnak akkor ne is tetszelegj abban a szerepben ha ennek a vallásnak a követöjének érzed magad akkor legyél az.

2011. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Akkor sem tudsz teremteni más életében.

Ahelyett, hogy magadat erősítenéd, inkább bevonzanál neki egy vallást, hogy ő meggyőzzön, hogy vágj bele egy vallásba, amit te akarsz igazából. Nem sok értelme van ennek.

29 évesen pedig ideje lenne leszakadni a testvéredről.


első voltam

2011. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor probalj meg fuggetlenul elni a batyadtol. Nem vagy mar gyerek, allj a talpadra.
2011. jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Ne az ilyen ostobaságokon gondolkozz,hanem a saját életedet hozd rendbe! Légy független a testvéredtől,ne valami misztikus vallást kövess,hanem dolgozz a megélhetésedért. Ha elérsz valamit,akkor boldog leszel. De ha csak álomvilágban akarsz élni,akkor soha nem leszel az.
2011. jún. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

1. szerintem ez a kerdes fake.

2. ha nem fake, akkor a kerdezo intezetis(dilinyos) es veletlenul gep ele szabadult es kiirta magabol fantazmagoriait

3. nem intezetis a kerdezo, hanem egy atlagosnak tuno normalis fiatal, aki betegesen ragaszkodik a batyjahoz


Megis aruld mar el, kedves kerdezo, melyik ez a titokzatos vallas, amelyikhez csatlakozni szeretnel?

2011. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Utolsó, inkább nem mondom meg, melyik az a bizonyos vallás, mert nem akarom, hogy még többen utáljanak.


A tesóm teljesen máshol lakik, más városrészben, csak lelkileg kötődök hozzá nagyon.

Egy átlagos csaj vagyok, csak félek dolgoktól, és nem merek segítség nélkül radikális dolgokba belevágni.

Üdv: 29/L

2011. jún. 12. 09:41
 10/41 anonim ***** válasza:

miféle vallás ez? boszorkány, budhizmus vagy sámánizmus?

"Lehet, hogy ez egy ocsmány, aljas, sátáni tett lesz, de számomra nincs más út, vagy ez, vagy a megőrülés. Inkább ezt választom, és belerángatom azt, aki az egyik legközelebb áll hozzám"

egyébként szerintem, ha a lelkiismereted ennyire tiltakoik, hogy ne tedd meg vagy, hogy ne vedd fel azt a vallást akkor ne tedd meg. talán ideje lenne megházasodni, gyerekeket vállalni. erre még nem gondoltál?

2011. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!