Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tízmilliószoros napok: mikor...

Tízmilliószoros napok: mikor lesz újabb tízmilliószoros nap ebben az évben? Ezt van jogom megcsinálni, vagy ha megteszem, azért Isten engem rettenetesen meg fog büntetni? Bővebben lentebb.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy engem nagyon vonz egy bizonyos vallás, de nagyon szigorúak az erkölcsi szabályai, ezért nem merném azt felvenni, mert úgy érzem, nem tudnám azt teljesíteni. Nagyon közel áll hozzám a testvérem, és ha ő vallást váltana, és felvenné azt a bizonyos vallást, akkor már más lenne a helyzet, mert a tesóm ott állna mellettem, mint mindig.

A tesóm római katolikus, engem is annak kereszteltek.

Hiszek az ezotériában, a tesóm nem, ezért nem is mondtam el neki tervemet, vagy ha el is mondanám neki, semmit nem tehetne ellene.

Az az ötlet pattant ki az agyamból, hogy az év valamely tízmilliószoros napján arra fogok nagyon erősen koncentrálni, hogy az univerzum úgy irányítsa a dolgokat, hogy a testvéremmel olyan események történjenek, amelyek hatására megszereti, majd teljes meggyőződése tudatában felveszi azt a bizonyos vallást, majd engem is meggyőz, és végre megoldódik az összes problémám, és 2012 elejére nem lesz nálam boldogabb ember ezen a glóbuszon.

Szerintetek ezt van jogom megcsinálni, vagy ha ezt megteszem, akkor azért Isten nagyon mérges lesz, mivel ezáltal Isten helyébe lépek, és ezt a hatalmat olyasmire használom, amihez csak Istennek van joga?

Barátnőm másfél órán át üvöltözött velem, amikor ismertettem vele tervemet: ő is hisz az ezotériában. Azt mondta, hogy a saját életemmel azt csinálok, amit akarok, úgy ba..hatom el, ahogy akarom, de másokét nincs jogom tönkreba..ni. Így mondta, mert annyira mérges volt rám. Azt is mondta, hogy majd meglátom, rettenetesen megbüntet engem majd ezért az Isten.

Szerintetek sikerülni fog a tervem?

Ha sikerülne, akkor úgy, de úgy örülnék!!

Akkor a tesóm nagyon sokat tudna nekem segíteni, megszabadulnék az összes félelmemtől, és végre a szívemre tudnék hallgatni, ami követeli azt a bizonyos valamit, de az értelmem szembeszáll. Ha az univerzum segítségével el tudnám érni, hogy a testvérem felvegye azt a bizonyos vallást, akkor a testvérem segítene letörni értelmem ellenállását, segítene legyőzni félelmeimet, és végre a szívemre hallgathatnék, és nem lenne nálam boldogabb ember a Földön.

Hozzáértők, légyszi segítsetek! Hogyan álljak neki tervem megvalósításához, hogyan vigyem véghez. Lehet, hogy ez egy ocsmány, aljas, sátáni tett lesz, de számomra nincs más út, vagy ez, vagy a megőrülés. Inkább ezt választom, és belerángatom azt, aki az egyik legközelebb áll hozzám, aki megvédett kicsi koromban, amikor meg akartak verni a nagyok, stb. De talán azt is el tudom érni az univerzum segítségével, hogy a testvérem így is boldog legyen.

Kérem, csak olyanok írjanak, akik hisznek a tízmilliószoros napok erejében!

Üdv: egy lány


2011. jún. 11. 23:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell annyira sietni. Julius 5-ig van meg ido.

A "Titok" is ezt a napot varja.

Na de hatha be tudsz vonzani a 100-szoros napon is.

Teliholdkor nem a novekedesre buveszkedunk, hanem csakis uj hold ejszakajan.


2011. február 4.

2011. május 17.

2011. július 5.

2011. november 17.

2011. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 Won ***** válasza:
49%

Hupsz most mellényúltam, igazad van csak július 5-én lesz újra tízmilliószoros nap, s ráadásul ez már a 3. az évben. Már csak egy lesz. De legalább több időd van még! FromOz-nak igaza van telihold a legalkalmasabb erre. Viszont egy újholdkor elkezdet többnapos szertatássorozat, ami a telihold napján ér véget, teljesedik ki, tökéletes lehet.


Legyetek áldottak, Won!

2011. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Közben utána néztem. Hol ezt az időpontot írják, hol azt. És hülyézik egymást, hogy a másik tudja rosszul. :S
2011. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Annyira hiperszuper, hogy ilyen rendes, aranyos emberkék vannak itt!!

Az időpontokat is nagyon szépen köszönöm!

Won, ha segítesz megoldani a problémámat, akkor téged Isten nagyon meg fog jutalmazni, büntetést ezértz nem fogsz kapni, abban biztos vagyok. Dobtam privátot.

Hú, lehet, hogy a problémám úgy fog megoldódni, hogy a tesómat sem kell belerángatni, ez annyira, de annyira hiper lenne.

Ha megoldódna a problémám, akkor én földöntúli, hatalmas örömet éreznék, és még nem tudom, hogyan tudnám megköszönni/meghálálni Istennek.

A problémám lényege, hogy mindenki értse: van két vallás, amit nagyon csodálatosnak tartok, és nagyon szívesen felvenném mind a kettőt egyszerre, de ezt úgysem lehet megcsinálni, az egyiket ezek közül mégsem vehetném fel, mert nagyon szigorú erkölcsi szabályai vannak, ha a tesóm felvenné azt a bizonyos vallást,a kkor más lenne kicsit a helyzet. Azonkívül az egyik vallás hívői a másik vallás hívőit utálják, fordítva ez nem igaz. Azért nem írom le, hogy melyik ez a két vallás, mert mindkettő vallásnak lehetnek képviselői ezen az oldalon, és nem akarom megbántani őket.

Az a vallás, amelynek nem annyira szigorúak az erkölcsi szabályai, szóval ha azt venném fel, akkor a másik vallás hívői közül nekem soha nem lehetnének barátaim, mert amazok utálják emezeket. Hogy miért, azt nem fejteném ki, mert akkor lehetne tudni, hogy mely vallásokról van szó.

A másik vallás, amelynek nagyon szigorú erkölcsi szabályai vannak, szóval, ha azt venném fel, akkor a kevésbé szigorú erklölcsi szabályokkal bíró vallás hívei közül nem lehetnének barátaim, mert akkor nekem muszáj lenne utálni őket, vagy ha nem is utálnám őket, nem szabadna barátkoznom velük, mert azt a többiek, és a vallási vezetők nem néznék jó szemmel.

Pedig nagyon szeretem azokat az embereket: mindkét valláshoz tartozó embereket nagyon-nagyon szeretem, és én abba beleőrülnék, ha emez, vagy amaz vallás hívőivel nem barátkozhatnék.

Ez az én óriási problémám, amelynek ellentmondásai feloldhatatlannak tűnnek, és ha nem lenne bennem az a szilárd erkölcsi meggyőződés, hogy az életünket Istentől kaptuk, és aki azt eldobja, mint egy lyukas zoknit, az a Poklok legmélyebb bugyraiba kerül, akkor én már nem élnék, mert már régesrég szereztem volna egy ciánkapszulát, amit bekaptam volna, és ezzel letudtam volna a dolgot.

Kétségbeesésemben jutott eszembe ez a tízmilliószoros nap, hogy hátha ezzel megoldom a problémáimat.

Ha azonban Isten, és emberek segítségével sikerülne kitörnömebből az ördögi spirálból, akkor én örömömben nem tudom, mit csinálnék.

Üdv: 29/L

2011. jún. 13. 19:34
 35/41 anonim ***** válasza:

Egyrészt, szerintem ezért (is) ökörség a vallás.

Másrészt Istennek semmi de semmi köze nincs a valláshoz.

2011. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
nem tudod befolyásolni a testvéred akaratát, és ne is akard. óriási baromság lenne, az az ő döntése hogy milyen vallású, miattad ne kerüljön a pokolba, az önös érdekeid miatt ne rángasd bele őt is ebbe. emellett benne áll a Tízparancsolatban is: "Uradat, Istenedet imádd, és csak neki szolgálj." ha nem hiszel Istenben, azaz nem vagy keresztény, az a te bajod. de ne akard bevenni a testvéredet egy ilyen dologba. ahogy a barátnőd is mondta: "saját életeddel azt csinálsz, amit akarsz, úgy ba..hatod el, ahogy akarod, de másokét nincs jogod tönkreba..ni." ennél szebben nem is mondhatta volna. egyébként meg javaslom neked, hogy maradj római katolikus, és ne legyél egy másik vallás tagja vagy mi a szösz, csak mert állítólag így majd uralod a világegyetemet. ami egyébként a világ legnagyobb marhasága.
2011. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:

Vallásilag "öszvér" vagyok. Családom egyik része református, a másik katolikus, ezáltal mindkét vallást ismerem. Egyik sem utálja a másikat.

Milyen vallás az, amelyik kisajátít, gyűlölködik ? Jézus is a szeretetről beszélt, a Biblia (Újszövetségi része) is a szeretetről ír.

Ne kapaszkodj bele egy fanatikus vallási irányzatba azért, hogy megoldódjon a problémád, mert csalódni fogsz. Sem a hit gyülekezete, sem a szcientológusok, de a jehovák sem képesek megoldani problémádat, ezek csak a pénzedet és a lelkedet akarják !

Maradj saját hitednél, Istent imádhatod anélkül is, hogy templomba jársz. Imádkozz otthon, esetleg meditálj. A testvéredet pedig ne vidd bele semmibe, hagyd, hogy élje a saját életét. Te is éld a magadét ! Keress egy társat, s ne hagyd, hogy mindenféle szekta kihasználjon.

2011. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Won ***** válasza:

Nem tudom! A Bibiliában vannak igen csak ellenséges, gyűlölködő részek, ahol Isten arról beszél, hogy kit hogy fog elpusztítani! Ez a szeretet? Viszont az Újszövetség az nekem is tetszik.


Üdv: Won

2011. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:

Kedves Won !

Amiről írsz, az az Ószövetségben van : szemet - szemért.

Az Újszövetség már nem erről "szól", hanem a szeretetről. Jézus is a szeretet nevében gyógyított. S milyen érdekes : gyógyítani nem lehet gyűlölettel.

2011. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Holnap, november 17.-én ismét 10 Millió - szoros nap lesz.
2011. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!