Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a halál?

Szerintetek milyen a halál?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy ez a kapucnis kaszás csóka, hanem hogyha valaki meghal, akkor annak örökre elsötétül a világ, vagy van is valami odaát.
2011. jún. 12. 11:44
1 2
 1/15 BlackStar._. válasza:
62%

az én véleményem az, hogy hogyha meghalunk akkor valamilyen helyre kerülünk (nem a mennyre gondolok) annyi időre míg meg nem "találjuk" az új családunkat.. :S

szóval reinkarnálódni fogunk..mert hogy én hiszek ebben.xD

2011. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Idézéseim során arra jutottam , hogy meghalsz akkor nagyon rosszul érzik magukat a lelkek, folyamatosan találkohatnak lényekkel, és mindenki találkozik Angyallal és Démonnal. És Démonok ,ugymond ijeszgtik hogy elfogják vinni, amit nem tehetnek. Ezeket mondták többen is!
2011. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

én nagyon sok mindenen hiszek, legyen az mennyország, reinkarnáció vagy akármi más

nem tudhatjuk mi van a másik oldalon amíg el nem érkezünk odáig

de már arra is gondoltam hogy ha valaki meghal, abban a pillanatban elsötétül minden, majd hirtelen felébred valahol egy teljesen másik testben, mondjuk mikor egy baba születik, nem tudom, egyelőre nem is akarom megtudni :)

2011. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha meghalsz, utoljára még halucinálsz egy hatalmasat mert a halál pillanatában az agyad utolsó erőfeszítésként egy DMT nevű erősen hallucinogén anyagot választ ki. Ez a hattyúdalod, aztán függöny és vége az előadásnak. Örökre. De ezzel akkor már nem fogsz foglalkozni
2011. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem olyasmi lehet, mintha az ember aludna, de nem álmodik, nem gondolkozik, cska alszik a lelke. Amíg fel nem kel egy másik testben, de akkor már nem emlékszik semmire.
2011. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
78%
Az a helyzet, hogy erről nagyon nincs tudományos állítás. De én sokszor nem a tudományra alapozok. Én úgy vagyok vele, hogy mivel van álom, asztráltest és szellem amelyek mind-mind ugyan azok, tehát én úgy vélem hogy amivel te most olvasol az csak a fizikai részed és van egy szellemi részed amiről annyit meg annyit beszélnek. Na az a tudat. A tudat nem más mint szellem, asztráltest azzal amivel cselekedsz miközben álmodsz és az a tudat irányítja a fizikai testedet. Innentől pedig válaszolok a kérdésedre. A halál olyan, hogy kilépsz a testedből és elkerülsz egy ugyan ilyen világba. De ott mindenre emlékszel, még az előző földi életedre is. Itt vársz 80 évet és jössz ide vissza. Majd amikor kellően öreg az asztrál tested akkor eljön az idő mikor már a földre többé nem jössz vissza. És számomra itt jön képbe az pokol és menny vallás. Amikor már nem jössz vissza a földre akkor dőlik el, hogy mit tettél a földön és az szerint osztályozva dőlik el, hogy most a mennybe vagy a pokolba jutsz. Ezért szokták azt mondani, hogy "Cselekedj jól ha tudsz, a többi nem számít". Ez arra utal, hogy csinálj jó dolgokat és onnantól már biztos nem lesz az, hogy most pokol vagy menny, hanem biztos leszel abban, hogy a menny-be jutsz.
2011. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki úgy fogja fel a halált,hogy az egy rossz dolog!

Jaj meghal egy rokonom így siránkozik mindenki! De nem akinek fájdalmai szenvedései vannak,jobb neki a halál!

Nem is halálnak mondanám hanem továbblépés a mennybe !

Sokak szerint a lélek egy fénylő ösvényen megy fel a mennyországba, hol minden fájdalma elmúlik!Ott minden jó!

Az én szempontjaim szerint a mennyben az Atyaisten megkérdezi az embertől,akar e új életet,vagy fenn marad a "paradicsomban"!

Én szerintem ilyen a JÓ halál!

2013. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Szerintem a halál után nincsen semmi. Ez a rejtélyes benne , mindenki azt hiszi hogy "megváltás" , "atyaúristen".. stb.. De semmi nincs ott. Amíg az ember él nemtudja elképzelni mi az a semmi , hisz amíg élünk mindig történik valami (még álmunkban is mikor alszunk ),viszont ha meghaltál akkor tapasztalod meg a semmit , amit egészen addig nemtudtál elképzelni , persze akkor már nemtudsz gondolkodni sem ( a mi fogalmaik szerint ) tapasztalni.
2013. júl. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 CsoroMumus válasza:
35%
Szerintem jobb a fagyi mint a sajtburger.
2016. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
43%
Na ezzel egyetértek. Én sem vagyok odáig a gyorskajákért, szóval én is inkább a fagyira szavazok ^^
2016. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!